Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Palusia*

MAM 2-ÓCH CHŁOPAKÓW, KTÓREGO WYBRAĆ?

Polecane posty

Gość Palusia*
Każdy jest na prawde idealny opiekuńczy ale darek ten starszy jest bardziej dziecinny lubi bardzo pić i palić a tomek jest przeciwieństwem nie pali nie pije jak chcemu pomóc rozw. zadanie mówi że nie musze mu pomagać wystarczu mu moja obecność nie chce mnie męczyć ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordimonster
Oki, już zadowolony/a ??? Bardzo ładnie się podpisałeś/aś około 200 razy, więc może teraz zamiast się wyżywać pomożesz rozwiązać problem autorce tematu? A jeśli nie to twoje odpowiedzi są na tyle konstruktywne, że śmiało możesz pójść zaśmiecać inne forum. A wracając do tematu, zastanów się z którym czujesz się lepiej i lepiej się dogadujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palusia*
Tomek jedynie czego chce to żeby go kochać. Kiedyś mi powiedział żekocha mnie przytulać bo jak był mały nikt go nie przytulał więc żebym go nie opuszczała. ajego siostra zaczęła sięśmiać żetylko jak jest ze mną taki czuły jest i to ja wszystko zmieniam w jej bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palusia*
Nie wiem ile on to jeszcze wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palusia*
jak ci to poprawi humor moge być nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że w głębi duszy znasz już odpowiedź :) Ja wybrałam tego drugiego i do tej pory nie wiem czy to była dobra decyzja. Ale skoro ciągniesz to tyle czasu, to chyba znak że pierwszy nie daje ci wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palusia*
Z tomkem jestem krócej ale z nim jest lepiej po prostu z darkiem miałam kilka sprzeczek - uderzył mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palusia*
ZRÓB TO ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palusia*
Nie potrafie powiedzieć. krzywdzi mnie trochę nadmiernym piciem ale jakoś nie chce go zostawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinada
jak można chodzić z 2 kolesiami na raz, w sumie jakbyłbym tym drugim to bym stwierdził że zdradzasz i idziesz na dwa fronty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdggd
Do książek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Skończysz gdzieś w dzielnicy czerwonych latarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsdfg
ludzie sie zatracili w swym debilizmie już, ona pewnie ksiażki w ręku nigdy nie miała, malo kto jest tak durny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×