Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

FACET-SKĄPIEC I SKNERA

Polecane posty

i wcale nie chodzi tu o to ze ja wymagam aby on za mnie płacił, nigdy w życiu. tylko o to w jaki sposób dorosły, dojrzały meżczyzna do tego podchodzi i jak potrafi potraktować kobiete i w jednej chwili tak ja potraktować aby poczuła sie jak materialistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to on jest materialistą
jego swiat kreci sie wokol kasy, mysli tylko jak nei wydac za duzo, ciekawe czy sobie tez zaluje wszystkiego :O to nie zycie z takim gosciem, to udreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo sknerusa
ja cały czas płacę za siebie i dość często za faceta mimo tego,że jest lepiej sytuowany ode mnie i nie potrzebnie się łudzę ,że się kiedyś mi odwdzięczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były taki był. Płacił czasem za mnie, ale jak widziałam jego minę to miałam dość..Czasem sam mnie zabierał proponował coś , a ja musiałam za siebie płacić.. Poza tym był strasznym egoistą ! Na jakimś wyjeździe zabrakło nam kasy na jedzenie. Znalazłam kilka zł w kieszeni on tak samo i złożyliśmy się na hot-doga. Miał zjeść pół i mi zostawić. Zjadł całego i powiedział, że "ZAPOMNIAŁ"!! a ja głodowałam do końca dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu nie chodzi o to by mi codziennie kupował coś, bo nie lubię, gdy ktoś mi coś sponsoruje.. ale takie zachowanie źle świadczy. Teraz mam faceta , który ciągle by mi coś kupował i nigdy nie chce ode mnie pieniędzy. Też się wtedy głupio czuję i próbuję zawsze mu oddać, np płacąc za coś przy kolejnej okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego tacy faceci
zostaja sami, i moga sobie mowic ze pachnie mi blacharstwewm czy materializmem moooze mowic co chce ii tak bedzie sam bo po prostu kobiety taich facetow NIE LUBIA!!!! mialam raz takiego co nawet za piwo sama musialam placic wspolczesni mezczyzni to rozpuszczone bydlaki ( oczywiscie nie wszyscy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jede koles
hiena cmentarna hahahaha spadłem z krzesła...jaka hipokryzja...jak o skąpstwie może mówić ktoś o nicku hiena cmentarna ...no niemogę.. ty byś chciała żeby gościu płacił za ciebie nawet podczas zawału ,a jak by omdlał to byś mu pierw po kieszeniach posprawdzala ,a potem po karetke ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekajcie na naczelnych
jest regres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah ale nie mamy juz temat
o sknerskich tekstach facetow :D Ci sknerzy ktorzy jechali na Regresa i Energiczna 30 go wykonczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to zawsze sie zaczyna tak
Regres lub offerma + jakiś debil wrzucą swoje trzy grosze pojawi się trzydziestolatka no aże ktoś sie pojawi kto ich nie lubi to nabija posty wulgaryzmami potem sie zjawi jakas blachara pisząc pod pomarańczą z tekstem"chcesz mieć panią to stać cie na nią" no i lecą bluzgi potem Top jest kasowany ale to nie tylko w tym wypadku Jak słyszę ,że dowalają ike albo żelkowi to wiecie co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc przyznam się że na podobnym Topie napisałam pod pomarańczką moją historię ;) Teraz wiem ,że nie ja powinnam się wstydzić, ale tamten ktoś:( Gość którego utrzymywałam prawie przez rok, no może nie do końca bo się czasem z wielka łaską na rachunki zrzucił po połowie i za mieszkanie.Szkoda że, było to czasem i nie np co miesiąc jak być powinno - zrzucamy sie po połowie na wszystko i git...Smutne ale prawdziwe ,nie było tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×