Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiola99

Trojkacik

Polecane posty

Czy to zboczenie ze przed malzenstwem uprawialam seks z dwoma facetami?Ostatnio byl meza kolega u nas ,mialam ochote na nich oboje,ale maz powiedzial ze jestem tylko jego i nie chce sie mna dzielic.A tez pare lat temu z tym kolega przeruchali dziewczyne.Dlaczego faceci tak chamuja nasze popedy seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesbovitz
jesteś zboczona...lubie takie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta po 40
Wiola99--masz normalnego męza,bo On nie ma zamiaru sie Toba dzielic nawej ze swoim kolega z którym kiedys przelecieli dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed slubem i moj maz i kolega ze mna uprawiali seks przez telefon.Pozniej maz zrobil sie zazdrosny,pzestalam.Ale ciagnie mnie do trojkacika.Choc zaspokaja moje wszystkie dziurki,to jescze czogos mi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to albo żadnych szans albo czworokącik z kolegą i jego dziewczyną. Pomalutku od nowa budować zaufanie i zmierzać do bliższych kontaktów. Jakiś wspólny wyjazd, hotel, impreza albo spa i sauna i potem wino w pokoju. W takich warunkach swobodniejsze stroje, "przypadkiem" puszczony w tv erotyk i atmosfera może się rozgrzać. Najpierw każda para ze sobą w jednym pomieszczeniu a potem może zdarzyć się coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×