Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda niedoświadczona

Jak czesto chodzi się do lekarza w ciąży?

Polecane posty

Gość kolorado5555
a ja mam karte od 11 tc bo dopiero wtedy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. i co nie dostane w takim razie becikowego???? wiem ze jakies tam zmiany byly ale to paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda niedoświadczona
Ale te zmiany mają wejść od listopada tego roku. A kartę ciąży mam od 7 tygodnia. Odebrałam wyniki i mamy z mężem konflikt serologiczny Rh. Boję się bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pomysl sobie o pakiecie medycznym. Ja mam akurat w Lux Med i powiem szczerze ze naprawdę jestem bardzo zadowolona. Nie zamienie na żaden inny. Bez problemów udaje mi sie dostać do lekarzy specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za reklamę dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama czy nie to powiem wam jedno o luxmedzie. Jak macie ciążę w jakikolwiek sposób odbiegajacą od średniej, zagrożoną, bliźniaczą, jesteście po poronieniach, po tego typu przejściach to luxmed ma politykę spławiania takich pacjentek. W umowach abonamentowych jest zapis o prowadzeniu tylko ciąży fizjologicznej czyli bezproblemowej. Prowadzenie ciąży trudnej to dla nich większe koszty (więcej badań, usg, wizyt) i taka pacjentka nie jest dla nich wdzięczną klientką. Mnie prowadził jeden lekarz z luxmedu, ale to była jego dobra wola, bo wytyczne "z góry" miał inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dużo ciąż problemowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, z 15.39 Jedną ciąże straciłam w 19tc, w obu ciążach miałam cukrzycę ciążową, do jednego lekarza z luxmedu na dzień dobry przyszłam z plamieniem. Zostałam bez ogródek poinformowana, że skoro straciłam wysoką ciążę to chyba nie chcę się jeszcze raz przekonać jak to jest i taką ciąże prowadzą bardziej wyspecjalizowane kliniki. Drugi i trzeci lekarz z luxmed powiedzieli mi mniej więcej to samo. Dopiero czwarty się zgodził mnie prowadzić, ale też na wstępie powiedział, że nie powinien, bo luxmed takich ciąż nie przyjmuje. Luxmed zgarnia kasę za ciąże których prowadzenie to formalność załatwiana w 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość, 16:06 – bardzo Ci współczuję ☹, teraz już wszystko w porządku? niektórzy lekarze chyba zapomnieli po co istnieje ich zawód ☹! Ja swoje dwie ciąże prowadziłam w Enelmedzie – masz możliwość się przenieść, jest oddział w twoim mieście? Tam kbiety w ciąży są bardzo uprzywilejowane. Moja druga ciąża była nieco problematyczna, u małego wykryto torbiel w główce, która się wchłonęła, całe szczęście, ale byłam pod stałą kontrolą i opieką, robili często usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu bym nie poszla do tego luxmed czyli jak zaczyna sie dziac cos niepokojacego to sejo nara ? Masakra i porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myslałyscie o wykupieniu pakietu w LuxMed? mysle ze to dobre rozwiązanie jesli chodzi o taką opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz sie przez portal pacjenta. To tez jest takie ułatwienie jesli chodzi o posiadanie pakietu w LuxMed. Duza wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolle od luxmedu dajcie sobie siana, bo to już jest żałosne, te wasze nachalne reklamy. I niby umawianie się przez internet, słynny portal pacjenta to takie cudo według was? Co w tym takiego niezwykłego, dziś standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my my zdecydowalismy ze tez chcemy taki pakiet i jednak postawimy na LuxMed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pamietac też o tym zeby wybrać dobre centrum medyczne. Z mojego doświadczenia na pewno moge polecić LuxMed. Jestesmy juz 5 lat i sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Powiem Wam tak, ze i ja nieraz nie mam ochoty dzwonić na infolinię wiec idealnym rozwiązaniem jest własnie umawianie sie na wizytę przez portal pacjenta. Super ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolska

W LUXMed masz mozliwośc umówienia sie na wizyte przez portal pacjenta....zawsze mozesz sprawdzić też kiedy mozesz wykonac takie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Myslałyscie o wykupieniu pakietu w LuxMed? mysle ze to dobre rozwiązanie jesli chodzi o taką opiekę.

Dla mnie plus tez taki ze mozna w łatwy sposób zapisac sie na wizytę korzystając z portalu pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia33

Czasami własnie warto wykupić pakiet w LuxMed. Ja mysle ze to dobre rozwiązanie jesli chodzi o taką opiekę.

Dla mnie plus tez taki ze mozna w łatwy sposób zapisac sie na wizytę korzystając z portalu pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×