Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbyt namiętna

zbyt namietna w łózku

Polecane posty

Gość zbyt namiętna

mam pytanie do facetow...mialam faceta ukladalo sie nam super, zero klotni...nagle pewnego dnia ze mna zerwal...nie podajac konkretnego powodu...dzis mi powiedzial ze jestem zbyt namietna w łozku...mozecie mi to wytlumaczyc?wydaje mi ze wymyslil ten powod...czyli co faceci lubia jak kobieta lezy w lozku jak kloda?dodam ze to nie byl jakis wyuzdany seks, bez przemocy, nawet anala nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt namiętna
ale chyba jest niewielu takich facetow?moim zdaniem to chyba nie jest powod zeby kogos zosatwic...myslalam ze kazdy facet chce zeby jego kobieta byla namietna...mogl przynajmniej mi powiedziec ze woli spokojniejszy seks...przeciez zawsze mozna sie dopasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wtedy narzekalabys
ze nie jestes usatysfakcjonowana i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań się zastanawiać nad jego wypowiedzią .Musisz zrozumieć że on z tobą skończył bo ma inną a nie chciał ciebie ranić to wymyślił że jesteś za namiętna żeby ciebie zdołować i na przyszłość żebyś miała hamulce z innymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt namiętna
jestem namietna ale nie jakas wyuzdana...wydawalo mi sie seks ze mna mu sie bardzo podoba....tak przynajmniej wygladalo...wydaje mi sie ze wymyslil ten powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta nie może być ZBYT namiętna w łóżku. Szukał pretekstu, bo albo coś mu nie pasuje w Twoim charakterze, albo ma inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt namiętna
powiedzial mi ze lubi seks ale nie az tak goracy...hmm...tylko ze on byl zawsze na gorze wiec to on ustalal tempo...wiec wydaje mi sie ze to sciema ale naprawde zaczynam sie zastanawiac czy nie powinnam sie kontrolowac z innymi facetami...dal mi do myslenia...i teraz moge miec blokade i lezec jak kłoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dwudziestoczterolatek_
namiętna... a skad jesteś..? może szukasz nowych znajomości..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjyguty
podziel sie z nami co takiego robisz?? moze któras z nas skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że powód był wymyslony! Chyba, że twoja namiętnośc była zbyt bolesna na przykład - ale to zależy ile lat miał on zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Chyba na poczekaniu to wymyślił, zasługujesz na prawdziwego faceta a nie dupka, na takiego to nawet szkoda łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujacy
To jest patriachalne wychowanie chyba. Facet nie znosi, ze kobieta jest tak wspaniala i ma duzy teemperament. Czemu sie mnie taka nie trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt namiętna
dodam, że w ramach gry wstępnej dawałam się lizać mojemu bernardynowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde zaczynam sie zastanawiac czy moze nie pokazywac swojemu nowmu partnerowi jaki mam temperament? kurcze jeszcze ucieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt namiętna
wlasnie dokladnie nie wiem na czym polega moja zbytnia namietnosc...lubie seks oralny i calowanie ciala partnera...tez mi sie wydaje ze wymyslil ten powod...bo mowil mi ze bardzo fajnie mu sie ze mna kocha a podczas naszego ostaniego seksu powiedzial mi nawet ze mial 3 orgazmy...az tu nagle ni z tego i owego zrywa ze mna...a po paru dniach mowi ze to przez to ze jestem zbyt namietna w lozku...a przed tem dawal mi do zrozumienia jak bardzo lubi kochac sie ze mna...bo chyba jak facet ma wielokrotny orgazm ze mna to raczej dobrze o mnie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandrarrr
cos kreci koles....powinien byc zadowolony z takiej kobiety...sadze ze to pretekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqrqew
- może on jest kryptogejem - może ma jakąś fobię np wydaje mu się że taka dziewczyna spała z wieloma i to mu przeszkadza tak czy siak, dobrze że wyszło na jaw że to świr i że nie masz już z nim nic do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt namiętna
zapomniałam dodać, że podczas seksu oralnego wkładam mu dłoń do tyłka i drapie jelita, a w przypływach weny staram się jego mosznę włożyć do jego odbytu...i dalej nie wiem o co mu chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
tez taka jestem :( źle takim osobom, moj facet czuł się zawstydzony... ja lubi eostry seks, lubie wulgaryzmy, jęczec, krzyczec, lubie jak do mnie mówi suko np., lubi elekką przemoc, seks w nietypowych miejscach Niestety jego to chyba przerasta :O a ja mam duż temperament :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był pretekst w stylu \"bo w lodowce NIE ZGASIŁAŚ światła\"/ Nie żałuj frajera i pamietaj, że faceci uwielbiają gorące kobiety w łóżku. Może za często byłaś gotowa na seks, gdy jemu sie chciało i wolałby, gdybyś mu czasem odmawiała? NIE WIEM, ALE JESTES SUPER, SKORO POTRAFISZ TAK ZASPOKOIĆ MĘŻCZYZNĘ. NIE ZMIENIAJ SIĘ. Tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co, ze niby to na nich bardziej dziala jak powiemy NIE? no ej... ja tez lubie sex oralny ale z moim jeszcze nie robilam tego bo jestesmy razem od ponad 3 miesiecy wiec dopiero jesli bede na 100% pewna jego uczuc do mnie wtedy zaserwuje mu takie pieszczoty. ale zawsze mam ochote na sex, nie trzeba mnie namawiac i zawsze duzo z siebie daje, w sensie takim, ze uwielbiam piescic meskie cialo itd ale jakichs tam perwersyjnych rzeczy nie nie nie robie. i co takich kobiet faceci nie lubia bo sa za bardzo namietne? BEZSENS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt namiętna
no wlasnie o to chodzi ze ja wcale taka wyuzdana nie jestem nie lubie jak facet do mnie mowi suko i nie lubie przeklinac w czasie seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedna wielka sciema z tym, ze niby to byl powod rozstania. ja gdybym byla facetem to trzymalabym sie takiej babki rekami i nogami. jesli sie dogadywaliscie normalnie i w sexie tez to ja nie wiem. moze jednak on woli takie klody to niech spada a Ty sobie znajdziesz prawdziwego faceta, ktory potrafi docenic kobiete z prawdziwego zdarzenia a nie dziewczynke co sie wstydzi spodniczke sciagnac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek1984
kazdy facet cieszyl sie gdyby jego kobieta uwielbiala seks i byla namietna...prawdopodobnie to byl pretekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka4444
niezla sciema :/ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaaa
buuuaahahahahahahaha,trzymajcie bo się zleje hahahahahahaha=>buahahahahahaha .On zimny,on zimny ,ona gorąca hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tere fere...
A czy w waszym zwiazku nie bylo przypadkiem jakiejs rutyny? Moze cos mu sie znudzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×