Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Galantynka

Słowa poprawiające humor każdemu

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuu
"To nie tak jak myslisz", do lez mnie to rzosmiesza, a wypowiedzial je facet, ktory przyznal sie do zdrady. Jak mam zly dzien, wystarczy, ze sobie je przypomne, i jestem jak nowo narodzona, :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie....
kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindy loo
jutro będzie lepszy dzień. nie ma rzeczy nie możliwych. mogę wszystko, jestem wolna społecznie. zawsze mogło być gorzej. nie ma gór nie do zdobycia. życie to ryzyko. kocham siebie, swoje ciało, mój wygląd i charakter, jestem pewna siebie, odważna, wyluzowana i niczym nie muszę się przejmować. zdrowo i optymistycznie patrzę na świat, potrafię intrygować i fascynować swoim zachowaniem, śmiało flirtować i podrywać facetów. nie obchodzi mnie, to co inni o mnie pomyślą, albo powiedzą. facetów jest wielu, ja jestem JEDYNA. każdy potrzebuje mnie bardziej niż ja jego. tylko ja jestem odpowiedzialna za to, co dizeje się w moim życiu, dlatego nie obwiniam nikogo o swoje porażki. każdy dzień może być tym ostatnim. gorszy jest ten, kto nie potrafi przebaczać, niż ten, kto potrzebuje przebaczenia. chwilo trwaj, jesteś piękna! każdego dnia wypełnia mnie ogromna moc, pochodząca od samego Pana, towarzyszy mi w każdej chwili mojego życia, jestem pełna energii i sił, żeby stawiać czoła codziennym wyzwaniom i przeszkodom. W tym stylu zaczynam KAŻDY dzień. :D hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPSZE HASŁO MNIE TRZASŁO
UŚMIECHNIJ SIE -JUTRO MOŻESZ NIE MIEĆ ZĘBÓW :p kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia

Ej wiesz kto jest słodki?spójrz na klawiaturę miedzy R a U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej
3 minuty temu, Gość Wercia napisał:

Ej wiesz kto jest słodki?spójrz na klawiaturę miedzy R a U

Dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×