Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam kwiatka a

Potrzebuje rady jesli chodzi o kwiatki ...

Polecane posty

Gość szukam kwiatka a

:) Poszukuje kwatka doniczkowego, nietrudnego w pielegnacji, najchetniej jakiegos lisciastego, niezadrogiego, ktorego wystarczy podlewac najlepiej raz w tygodniu ale to niekonicznosc... ;) ma byc ladny, i nie przynoscic pecha:D choc to moze glupio brzmi - to slyszalam, ze wlasnie ten przesad bluszczy sie tyczy ;) acha i jeszcze jedno potrzebuje ze 3 rozne? kwiatki do pomieszczenia takiego troszke ciemniejszego, i 2 do jasniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam kwaitkow
bum dzieki za rade wezme pod uwage, bo to ladny kwiatek:) ktory tez mialam niestety... moj zwiedl:o byc moze dlatego, ze nigdy go nie przesadzalam? a ziemie mial taka zwykla z ogrodu, troche zabardzo piaskkowa . Moze jeszcze jakies znacie kwaitki?? pomijajac oczywiscie kaktusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie koniecznie
Moja jucca padła po 2 latach, w górnej części miała wodę i zgniła. Na pewno zamia albo zamioculcas szczególnie tam gdzie ciemne kąty. W szkołach zawsze były takie kwiaty co przypominały sztywne szable postawione na baczność, nie wiem jak one się nazywają ale były wytrzymałe. Myślę że skrzydłokwiat, jak mu brakie słońca to nie będzie kwitł ale liście ma ciekawe. Myślę, że nolina i aloes. Znalazłam coś tu, poczytaj: http://swiatkwiatow.atspace.com/kwiaty_doniczkowe/porady_i_artykuly.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala2
faktycznie jucca nie nawidzi dużo wody bo innaczej pędy gnija i liście żółkną ,mało wody (jeśli przelejesz ją i zacznie gnić ,ścinaj górę i włóż do wody ,szybko puszcza korzonka ten palik co zostanie daj w jasne miejsce np. okno popuszcza pięne roślinki nowe(chyba że zgnił cały to nic z tego nie będzie)a ten nie wiem jak to się pisze zimoculas coś takiego, mam je dwa wody bardzo mało i rośnie dosłownie wszędzie tam gdzie jest ciemo liście robią się ciemniejsze,tam gdzie jest jasno jaśniejsze,nie wolno przelać mało wody,bardzo mało,a fikus benjaminek może lubi światło ,ale można pleść jego pęd jak warkocz i kształtować go jak się chce jak bonzaj(są rózne odmiany )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ***
Storczyk phalaenopsis...piękny;):) w marketach do nabycia za ok 20 zł. podlewamy raz w tygodniu...zimą jeszcze rzadziej. Wymagają jasnego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×