Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pulpety pulpeciki

pulpety drobiowe z kaszą

Polecane posty

Gość pulpety pulpeciki

pytanie: jak długo gotowac, jeśli mam mięso mielone z indyka i daję do tego już ugotowaną kaszę (jęczmienną lub gryczaną.) takcih pulpecików nie podsmażam przed gotowaniem?? czytałąm przepsiy w sieci i chcę zrobić o podanych proporcjach, ale trafiłam albo na takie z surowym ryżem/kaszą gotowane ok. 40 minut, albo podsmażane przed ugotowaniem... myślę, że pulpety drobiowe z ugotowaną kaszą to kwestia gotowania przez 10-15 minut i gotowe?? dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudny człowiek
kaszy nie kupuj bo za duzo piachu tam jest i se rodzina uzebienie moze uszkodzic. proponuje makorony, dziki ryz lub lane kluski. a zamiast pulpecikow swinski kotlet (rozbeblany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpety pulpeciki
??? świnki kotlet? nie, dziękuję :P A kasze jemy często i mamy zdrowe uzębienie :) Ktoś inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
zagniatasz przyprawione mięso tak jak na mielone - z namoczoną bułeczką i jajkiem. w garnku zagotowujesz wodę z solą lub rosołkiem. formuesz pulpety (rękami zamoczonymi w zimnej wodzie, to sie mięso nie klei). wrzucasz na gotującą się wodę/rosołek. czekasz az wypłyną, trzymasz 10 minut. wyławiasz. na wodzie/rosołku robisz sos. wrzucasz pulpety do sosu i podgotowujesz razem (jak sos ze śmietaną to mieszaj). kasze ugotuj osobno. podawaj razem. koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpety pulpeciki
proszę o jakies opinie, zaraz idę po zakupy i po powrocie chcę robic te pulpety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpety pulpeciki
ale z kaszą w środku!! bo moje dziecko inaczej nie ruszy kaszy,ryżu ani ziemniaków podanych osobno... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
no to wrzuć potem kaszę do sosu... chybaże Tobie chodzi o kaszę W pulpecie, to nie mam pojęcia. ja bym chyba zagniatała pulpety z ugotowaną kaszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpety pulpeciki
no właśnie, pytam o to, ile czasu gotować te pulpety zagniatane z ugotowaną?? 10 minut, 15??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpety pulpeciki
znalazłam przepis na pulpety z ryżem dla niemowląt... zrobię poobne poporcje (zwiększone) ale dodam więcej przypraw i ziół. one są z surowym ryżem, gotować 40-50 minut... sądze, ze z kaszą podobnie długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
najlepiej wlasnie zagniesc pulpety z ugotowana kasza czy ryzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz i koneser
wazne sa tez przyprawy do mieska i kaszy! jak dobrze sie przyrzadzi to paluszki lizac! i odzywcze bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×