Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleana

Karanie osób, które ściągają z sieci

Polecane posty

Właśnie czytałam artykuł który muszą powiedzieć trochę mnie martwi. Podobno w marcu ma odbyć się głosowanie ustawy o karaniu ludzi ściągających nielegalne kopie przez internet. Możecie poczytać o tym: http://www.ithink.pl/artykuly/aktualnosci/swiat/nieskazitelny-sarcozy-najprawdopodobniej-dopnie-swego/. Jak myślicie przejdzie. A jeśli tak, to co to tak naprawdę się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się ma zmienić przecież ściąganie pirackich programów gier muzyki filmów itp jest kradzieżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manipulacja na całego
"najważniejsze jednak jest, że skończy się bezkarność i anonimowość, każdy obywatel UE z dostępem do WEB będzie monitorowany i regularnie sprawdzany przez swojego dostawcę internetu. " To zdanie podoba mi się najbardziej. W imię dobra, wszyscy będą obserwowani. Polecam stronę youtube: wezwanie do przebudzenia - seria filmików, tu może być odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan ---> wg aktualnego stanu prawnego w Polsce, ściąganie muzyki i filmów jest legalne. Eleana ---> nawet jeśli to przejdzie, to niewiele się zmieni. Może jedynie powstaną nowe programy na obejście tych przepisów, o ile zachodziłaby obawa, że będą masowo karać za ściąganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×