Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiaaaaaaa

mam wyksztalcenie wyzsze i nie moge dostac pracy nawet jako kelnerka

Polecane posty

Gość mgstr
nie kazdy kto ma wyzsze wyksztalcenie chce pracowac w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpek5
a czy któs mógłby mi powiedziec czy zeby zrobic sobie jakies tam podyplomowe z ekonomii, rachunkowosci, księgowosci, dla mnie to jedno i to samo, trzeba miec jakies uzdolnienia ze tak powiem matematyczne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie trzeba
ale bez ekon, wyształcenia nic nie zrozumiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
myślę że zrozumiesz, tylko wszystko zależy na jaki kierunek podyplomowych się konkretnie "rzucisz". Przejrzyj sobie podyplomowe, jakie masz w ofercie i przeczytaj program, to sam/a uznasz czy dasz radę :-) ps. a nie wolisz kursu zamiast podyplomowych?? moze najpierw zrób kurs a potem podyplomowe... bo studia słono kosztują i albo będziesz pisać pracę, albo zdawać egzamin, który raczej do łatwych nie należy - chociaż zależy oczywiście gdzie;P kurs jest tańszy, szybszy i - moim zdaniem- efektywniejszy :-) ja robiłam najpierw podyplomowe a potem kurs i dziś wiem, że zrobiłabym odwrotnie, ukończyłabym kurs, a potem ewentualnie podyplomowe.... więc lepiej się zastanów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hefalumpek5
o dzieki za odp., myslalam ze podyplomowe sa bardziej " wartosciowe" dla pracodawcy ale moze rzeczywiscie mogloby byc ciezko, jestem po filologii i mysle ze warto byloby cos zrobic do tego bo pracy nie mam od poł roku, mysle o zarzadzaniu zasobami ludzkimi, handlem zagr., prawem pracy lub wlasnie czyms powiazanym z ekonomia, pomysle nad tymi kursami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariująca*
szukam pracy od 7 -cy i cały czas nic. Mam skończone studia (z zakresu HR), które daje mi bardzo duzo uprawnień (już wiem dlaczego było tak duzo zajęć na tej durnej uczelni :P ) Znam biegle angielski i komunikatywnie hiszpański. Pracowałam przez rok jako dziennikarz i PR-owiec (na umowę zlecenie, ale obowiązki takie jak etatowiec), w trakcie studiów byłam na dwóch zagranicznych stażach/praktykach w Japonii i Hiszpanii. Do tego liczne praktyki krajowe. Przyznaję, nie wysyłam aplikacji na sprzedawców/przedstawicieli, itp. Jak się wpakuję w taki coś, to już póżniej się z tego nie wydostanę. Często w ogóle nie zapraszają mnie na rozmowy. Już nie moge w domu wyrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35+ też szukam
ale w moim przypadku to chyba wiek ma znaczenie. Niby kwalifikacje ok, doświadczenie super i wszystko w porządku a jednak w którymś etapie odpadam bo wygrywa "ktoś lepszy" a może to, że mam małe dziecko ich odstrasza? nie wiem... czekajmy na lepsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam taką stronę www.katowice.scalar.net.pl wygląda obiecująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmiiiałem
Bo wyższe dziś nic nie znaczy. Każdy ma studia - najistotniejsze mieć poszukiwany na rynku kierunek (np. informatyka czy finanse) i doświadczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika mika
A ja nie wierze że nie możesz = Ale sie usmiiiałem nic to, że pracuje od miesiąca, grunt że wszystkie rozumy pozjadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDXD
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×