Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wiki_121

Budowa domu w ekspresowym tempie!

Polecane posty

Gość gość
Nam robiła firma www.its-koszalin.pl , jedna z najlepszych u nas w okolicy jak nie w kraju :) Widziałam, że dostali wiele nagród i to jedna z tych bardziej zaufanych firm. Budują domy szkieletowe, drewniane. Polecam, bo wykonanie konkretne i trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na http://atrakcyjne-domy.pl/ chociaż nie ze względu na szybkie tempo. Jasne, to, że dom powstał w 100 dni to ogromna zaleta. Ale mnie głównie zależało na tym, że jest nowoczesny, energooszczędny i ma dobrą izolację akustyczną. Po prostu postawiłam na wysoką jakość. Swojego domu w necie nie pokażę ale tu możecie zobaczyć przykładową budowę - http://atrakcyjne-domy.pl/realizacje-gdansk/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie od szybkości budowy, było bardziej istotne z czego był zrobiony. Polecam firmę www.remodern.eu która pomoże wam spełnić marzenia o domku ekologicznym, zdecydowanie lepszym od takiego zwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fillipp
Jeśli komuś zależy na czasie przy budowie domu, to polecam firmę Hanlo - są w stanie wybudować dom w 2 miesiące i to dom energooszczędny! Budują oni domy w technologii FERTIGHAUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu mebli do nowych inwestycji, zapraszamy do naszego Showroomu Robe Concept przy ul. Ostrobramskiej 126 (Praga Południe) w Warszawie. Jesteśmy producentem mebli designerskich własnych projektów, mebli na wymiar, komód, konsoli, szaf, stołów, krzeseł i reszty wyposażenia, które potrzebujecie Państwo do swoich mieszkań. www.robeconcept.pl e-mail: kontakt@robeconcept.pl tel. 502 522 660, 502 501 704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budowa domu to spore wyzwanie. Warto na początek zadbac o odpowiednie materiały. Jeśli dopiero zaczynacie budowę i szukacie zbrojenia do fundamentów to polecam wykorzystanie prętów kompozytowych http://nanofiber.pl/prety-kompozytowe-zebrowane/ . Sa lżejsze i trwalsze od prętów stalowych. Nie ulegają działaniu korozji dlatego zapewniają trwałość konstrukcji dłuższą niż pręty stalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapominajmy o budowie przy okazji szamba ekologicznego.... ja mam takie u siebie www.szambabetonowe-24.pl i bardzo dobrze sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kojarzycie firmę http://trans-ziem.pl/ ? Myślicie, że podjęliby się budowy niedużego domu jednorodzinnego? Bo z tego co kojarzę to specjaliści od ogromnych inwestycji! Ostatnio nawet podobno krakowskiego Szkieletora rozbierali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata to zdecydowanie nie jest długo. Wydaje mi się to raczej optymalne.Ale jwsli chcesz przyspieszyc budowe to polecam np.wypozyczyc (np. w www.ramirent.pl) sprzet budowlany, nie kupowac, wtedy będę Cie stac na wieksza ilość, może wiecej ludzi na raz pracować, więc i budowa powinna szybciej pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek_S
My korzystamy z firmy Art Bud z Bydgoszczy i polecamy ją wszystkim znajomym w razie problemów. Bardzo mili i sympatyczni ludzie tam pracują, którzy znaja się na swojej pracy, a do tego ceny maja niewygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgg3e
W ramach kompleksowej budowy domów można spodziewać się realizacji wszelkich kwestii związanych w nowym domem. Zaczynając od projektu, aż po odebranie budynku. http://roslandomdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajmy o budowie szamba ale szamba betonowego - bo są najlepsze. My kiedy budowaliśmy dom to od razu zdecydowaliśmy się na budowę szamba betonowego z firmy www.szambabetonowe-24.pl. Firma wykonała zlecenie szybko i za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też pamiętać o wykonaniu badań gruntu przed rozpoczeciem budowy. Sprawdź http://grunt-test.pl oferują takie usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do innych materialów to polecam równiez https://www.obi.pl/ Tu macie wszystko i do tego w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Przy budowie domu od razu trzeba pomyśleć o ekologicznych rozwiązanaich. U nas zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne z Oze-Biomar i jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i mojego męża budowa naszego domu jednorodzinnego ze względu na szybkość i energooszczędność technologia prefabrykowana była najlepszym rozwiązaniem. I kilka tygodni po przeprowadzce do naszego wymarzonego domu wiem, że to była najlepsza decyzja, którą firma budowlana JW Budownictwo, która zrobiła nam projekt i postawiła dla nas dom, utwierdziła nas w naszych przekonaniach co do zalet tej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym rozwiązaniem jest podobno  rekuperator. To rozwiązanie zarówno energooszczędne jak i oczyszczające powietrze. Fajna sprawa. My zastanawiamy się nad systemem Hru-PremAir. Znacie? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy ci na tempie to szukaj gotowych projektów. To już jest spora oszczędność czasu. Gotowe projekty buduje się łatwiej i szybciej. Własny projekt, choć zdarza się, że fajny to  zawiera mnóstwo pomysłów, z których wiele później się nie sprawdza. Szukaj promocji takich jak chociażby w www.mgprojekt.com.pl gdzie kupisz projekt  20 procent taniej. Korzystaj z przeglądarki a zaczniesz oszczędzać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz zainteresowac sie rozwijajaca sie ostatnio  idea budowania domów modułowych, które staia sie o wieele szybciej. Albo budowania domów z kontenerów, gdzie efekty też są często super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My wybudowaliśmy do stanu deweloperskiego w ok. 9 miesięcy, wg mnie to bardzo dobre tempo 🙂 Jeśli trafisz na rzetelną firmę (my na taką trafiliśmy), to ocenią na starcie i zapiszą w umowie termin zakończenia poszczególnych etapów. Firma Espiro Property, która nasz dom budowała, wszystko rozpisała w harmonogramie w umowie i na tej podstawie też rozliczaliśmy kolejne etapy pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×