Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawusia155

urlop wypoczynkowy proszę pomóżcie

Polecane posty

Gość kawusia155

Proszę o pomoc w obliczeniu wymiaru urlopu wypoczynkowego. Kiedy będzie mi się należało 26 dni urlopu??? 2001r ukończyłam 4letnie liceum 10.02.2004-1.01.2005 praca na 1/2etatu 1.09.2004-30.06.2006 studium policealne(2lata) 25.08.2006-05.06.2008 praca na pełny etat 10.06.2008 do dnia dzisiejszego praca na pełen etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StiVeQ
w 2011. Ze względu że szkoła liczy się tylko jedna i to ta korzystniejsza dla pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też skończyłam
4 letnie liceum i 2 letnie studium - doliczono mi 6 lat nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia m.
no to ja juz ic nie wiem. to skoro ja skonczyłam ciągiem, bez przerw, po prostu po kolei jak być powinno hihii:D najpierw liceum ogólnokształcące, potem studia licencjackie 3 letnie i potem 2 letnie uzupełniające magisterskie i potem roczne podyplomowe, to co i w jakiej ilości lat mi się liczy??? ps. te studia mgr to był jeden kierunek, z tym, że to były "dzienne dwustopniowe", więc najpierw 3 lata i dyplom licencjacki, a potem 2 lata i dyplom magisterski z tego kierunku. oba dziennie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StiVeQ w 2011. Ze względu że szkoła liczy się tylko jedna i to ta korzystniejsza dla pracownika To nie szkołę jedną się liczy tylko w przypadku jeżeli się studiuje i pracuje to się wybiera albo szkołę albo pracę - co jest bardziej korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia155
mała_monia masz racje a mnie głównie chodzi o to czy do urlopu liczą mi się miesiące od 10.02.2004 do 1.09.2004 zanim rozpoczęłam policealne studium małgosia m. wydaje mi się że 8 lat (lata nauki się nie sumują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StiVeQ
Przepraszam mój bład niezauwazyłem studiów. Ale niezmienia to faktu że liczy się tylko jedna szkoła korzystniejsza dla pracownika za studia otrzymujesz 8 lat Art. 155. [Nauka w szkole] § 1. Do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu, wlicza się z tytułu ukoń- czenia: 1) zasadniczej lub innej równorzędnej szkoły zawodowej – przewidziany progra- mem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 3 lata, 2) średniej szkoły zawodowej – przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 5 lat, 3) średniej szkoły zawodowej dla absolwentów zasadniczych (równorzędnych) szkół zawodowych – 5 lat, 4) średniej szkoły ogólnokształcącej – 4 lata, 5) szkoły policealnej – 6 lat, 6) szkoły wyższej – 8 lat. Okresy nauki, o których mowa w pkt 1–6, nie podlegają sumowaniu. § 2. Jeżeli pracownik pobierał naukę w czasie zatrudnienia, do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu, wlicza się bądź okres zatrudnienia, w którym była pobiera- na nauka, bądź okres nauki, zależnie od tego, co jest korzystniejsze dla pracownika. w takim razie wynika z tego iz okres od kiedy powinno przysługiwać Ci 26 dni urlopu nastąpił w tym roku kalendarzowym. Może go nie otrzymałaś ze względu iz pracodawca nieotrzymał wszystkich wymaganych dokumentów twojej kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wraca od naszej kadrowej - wszystko wyliczyła w swoim programie i wyszło, że 26 dni urlopu będzie Ci się należało od kwietnia 2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia155
ślicznie ci dziekuję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia m.
no właśnie :-) bardzo dziękuję, tak też myślałam, ale te pierwsze posty zupełnie mnie sparaliżowały... już myślałam, że może przepisy uległy zmianie :-( dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×