Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Betty64

Samotna kobieta to potencjalna rywalka dla koleżanek mężatek?

Polecane posty

Gość che cosa
Raczej sfrustrowana desperatka, ktora nie potrafila zatrzymac przy sobie faceta i probuje sie dowartosciowac zarywajac zonatych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami sie
nie, niczego w tym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam taką historię.Żona sama prosiła,żeby jej przyjaciółkę odprowadzał,jak u nich przesiadywała do nocy i się użalała nad swoim losem.Od tego odprowadzania bliźniaki się zrobiły.Żona została sama z dwójką dzieci,on siedzi z byłą przyjaciółką.Tylko jakiś wychudły i poblakły się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle mnie zrozumiałyście, nikogo nie wyrywam a tym bardziej żonatego mężczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam tylko, że koleżanki się stopniowo odsuwają chyba bojąc się o swoich mężów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj Betty
O co chodzi ?Rywalką moze być kazda kobieta niekoniecznie samotna,jednak tak już jest w życiu,że wlasnie samotne najczęsciej rozwalają zwiazki. W malżenstwie bywają rozne momenty,czesto nie jest łatwo-praca dom,dzieci,problemy codzienne,dla meżczyzny pojawienie sie jakiejs zainteresowanej/sygnaly/jest okazją do chwili zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bety czy liczba w niku to twoj
rocznik? Czego uwazasz sie boją twoje kolezanki? jak jestes ladna a one brzydkie to mają podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj Betty
mysle,ze to nie zapobiegliwosc.Zastanow sie czy nie wysylasz "sygnałow" do ich mężow;),kobiety zauważaja takie drobnostki,a facetom zajętym to sie wyjatkowo podoba. Mam samotne koleżanki,ale z niektorymi musialam sie pozegnać i to nie z wlasnej winy,bo nie jestem typem zazdrosnicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj Betty
To moze sie zastanów nad sobą;).Ja wiem kiedy wysyłam i myśle,ze ty też wiesz tylko masz ochotę trochę ponarzekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co Ty w ogóle do nich chodzisz,jeśli widzisz,że się Ciebie obawiają? Jeśli jesteś atrakcyjna,to wolnego faceta wyrwij,l a jeśli nie,to w końcu można pomarzyć,że są zazdrosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj Betty
Poszukaj wolnego faceta i nie będzie problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj Betty
Mi zajęlo poł roku,to nie takie trudne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka71
Ja też zuważyłam, że w towarzystwie gdzie są same małżeństwa ,dosyć dziwnie koleżanki się zachowują tak jakbym była jakimś zagrożeniem.A prawda jest taka ,że nigdy bym nie zrobiła drugiej kobiecie tego przez co rozpadło sie moje małżeństwo. A już napewno nie interesują mnie żonaci faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bety czy liczba w niku to twoj
a powiedz ci mezowie kolezanek jakby bylo wolni to podobaliby ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka71
Nigdy nie dałam powodu ,a mimo to dziwnie się zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj Betty
Tez byłam wolna przez pół roku i wiem jak reagują meżatki,ale sama też nią byłam dosyć długo i staram się zrozumieć:D Każda wolna i samotna kobieta w towarzystwie wzbudza niechęć,w przciwienstwie do wolnych facetów i raczej nie mamy na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bety czy liczba w niku to twoj
nie odpowiadasz bety na pytania, jestes zwyklą chamką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj Twoje pytania nie mają sensu ani związku z tematem, topik założyłam trochę prowokacyjnie mając nadzieję na ciekawą dyskusję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...i pani w kiosku też. Ludzie, nie popadajmy w paranoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bety czy liczba w niku to twoj
o ty chamska prostaczko, co za wulgarna sucz, spierdalaj do lepienia pazurów tipsiaro jedna jak nei wiesz jakie są zasady dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×