Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

signal

znaki zodiaku, a seks..

Polecane posty

sprawdza sie to w ogole? czy naprawde skorpion w lozku jest szurniety, baran namietny, a panna delikatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo maaatko
koziorożec czuły i delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo maaatko- jestes koziorozcem? :D neapolitana max- o tak :) malymotylek75- a jaki masz znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
A byk,a byk? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo maaatko
do signal nie, nie, nie....sypiam z koziorożcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erupcja
sama jestem skorpionem i kilka skorpionów znam - potwierdzam, że skorpion = ogromny temperament. czasem aż uciążliwy. jestem teraz w związku z rakiem (drugi dłuższy związek z rakiem) i jest ok, chociaż faktycznie on jest spokojniejszy i ma mniejsze potrzeby. za to poprzedni rak - totalna porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem baranem - w zodiaku - of kors:) i próbowałam kiedys z baranem- i jakos tak nie teges - każde chciało cos udowodnić , byc gorą... nie podobało mi się baran z baranem - NIE:) skorpionom mówię TAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka.. -"ryby marzą o tym, aby kochać się na łożu pełnym pachnących płatków róż..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byki niestety nie maja zbyt duzo potrzeb:o jak dla mnie moj byczek ma za mało:( moja siostra to byk i moj chlopak tez tak samo jak moj eks... ja waga..mam duze.....szwagier waga rowniez, brat waga takze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat- za to ja ostatnio natrafiam na same barany i strzelce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tam napisał "koziorożec czuły i delikatny" buhahaha jabym się nie bała że zajade przed 30 mojego faceta to pewno chodziłby z poobijanymi oczami, siniakami i zadrapaniami :D 20 dni w miesiącu lubie ossstro, 5 dni delikatnie, 5 dni mam okres więc do wanny i znów osstro :D:D:D koziorożec delikatny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
byki niestety nie maja zbyt duzo potrzeb Kłamstwo! :p Swoją drogą ostatnio moje potrzeby przewyższają mozliwość realizacji,to kłopotliwe :P A w związku jestem z panem rybą,o ile pamiętam to czytałam kiedyś,że ryby to romantycy i wrazliwcy,także w łóżku.Mój to dominant,całe szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem panna bylam w zwiazku
ze skorpionem - powiedzial ze przeraza go moj temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a waga
? zobaczymy czy macie racje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat Jestem bykiem i mam ogromne potrzeby czatowania na kafeterii A co z połączeniem BYKA z RYBĄ Bo nam się po prostu idealnie układa.Lecz co mówią GWIAZDY ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×