Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sexyangel

JAK I GDZIE NAJLEPIEJ SZUKAĆ PRACY??

Polecane posty

szukam stałej pracy..co tydzień kupuję gazetę wyborczą..przeglądam ogłoszenia w internecie i na stronach urzędu pracy..wysyłam cv i nic..jak wy szukacie i gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo szukasz? Trzeba sie uzbroić w cierpliwość niestety. Ja szukam podobnie jak ty, poza tym wysyłam CV również bez odp. na ogłoszenie. I na razie echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam ok miesiąca..właśnie tyle minęło od mojej obrony..wcześniej też pracowałam i nie miałam żadnego problemu ze znalezieniem..1 cv..1 tel i praca była..a teraz nic..nie wiem już co mam robić..zaczynam się trochę załamywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek123kot
cześć ja głównie szukam ofert w portalach pracy jak : meega Mają tam bardzo dużo ofert pracy . Unikam serwisów z ogłoszeniami moim zdaniem oferty z takich serwisach są dużo niższej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralt4
Serwis www.globalvcv.pl / Wideo CV i praca to super sposób na znalezienie dobrej pracy. Wystarczy jedynie założyć na jego stronach profil pracowniczy i nagrać CV w formie wideo by mieć szansę znaleźć zatrudnienie zarówno w polskiej jak i zagranicznej firmie. Tam pracodawca przeglądając profile szuka pracownika a ty czekasz na telefon z jego propozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_zalewska
Najważniejsze to się nie zrażać. Znalezienie fajnej pracy zwykle trwa około pół roku. Polecam przeglądanie lokalnych serwisów z ogłoszeniami. Ja tak znalazłam pracę. (krakusik.pl bo tam akurat mieszkam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało dość szybko znaleźć przez tą agencję pracy http://www.mg-solutions.pl/ :) Całkiem fajny układ, załatwiają dobre warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz rekruterzy wykorzystują różne narzędzia- od facebooka (grupy np. praca dla studenta, dam pracę, praca dla freelancera , praca w gastronomii itd) po linkedlin, olx, gumtree, ale też takie poważniejsze strony np. pracuj.pl, praca.pl, absolvent.pl, mostwanted.pl. Ta ostatnia jest fajna bo to agencja i ty jako poszukujacy pracy jesteś ich klientem, więc to w ich interesie jest znalezienie Ci pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×