Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ssassha

Nowy laptop

Polecane posty

Gość Ssassha

Mam nadzieję, że któraś z Was zna się na laptopach i mi pomoże:), albo może macie te laptopy i mi o nich opowiecie. Zastanawiam się nad wyborem laptopa. Widziałam w Vobisie 2, nad którymi się zastanawiam Nie wiem, który jest lepszy : HP dv5-1215 RM74, czy Samsung R510 T6400 Wiem, że Samsung ma lepsze parametry, ale chciałabym coś o nich wiedzieć - czy chodzą szybko, nie zacinają się itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfghfhfh
Samsungi są do dupy :] na ogól się szybko psuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfghfhfh
Samsung: wysoka wydajność: doświadczaj nowych poziomów reakcji systemu uruchamiając wiele aplikacji oraz efektywniejszego wykorzystania wydajności baterii stworzonej do zwiększania mobilności lekki: 2,7 kg HDMI: ciesz się filmami, muzyką i obrazami najwyższej jakości. Wejście HDMI pozwala na perfekcyjną transmisję wizualnych i dźwiękowych sygnałów cyfrowych z Twojego telewizora albo domowego systemu dźwiękowego kamera 1,3 M: ta cyfrowa kamera łączy rozdzielczość i jakość obrazu aparatu fotograficznego z zachowaniem wysokiej częstotliwości klatek kamery wideo. W rezultacie uzyskujemy łatwy sposób na utrzymywanie kontaktu ze znajomymi, przyjaciółmi czy rodziną przy pomocy konferencji wideo i komunikatorów internetowych klawiatura antybakteryjna Silver Nano: z naszą powłoką klawiatury wykonaną z jonów srebra nano-wielkości, na Twoim notebooku nie będą zbierały się bakterie, co stworzy higieniczne środowisko pracy z komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfghfhfh
HP: Ten notebook z ekranem o przekątnej 15,4 cala fascynuje nowatorską, cienką obudową z powierzchniami o wyglądzie stopionego metalu i łagodnymi, eleganckimi liniami Oprogramowanie QuickPlay oferuje wszystkie formy rozrywki dostępne za pomocą kliknięcia - od wideo HD po zdjęcia cyfrowe, muzykę i karaoke. Znakomite wyważenie mobilności, wymiarów i wydajnej grafiki - ten notebook z ekranem o przekątnej 15,4 cala oferuje rozrywkę totalną Grafika o wysokiej rozdzielczości, wbudowany tuner telewizyjny (w wybranych modelach), pilot zdalnego sterowania, dźwięk jak w kinie domowym i wideo HDMI zapewniają doskonałą rozrywkę Zintegrowana czuła kamera internetowa, dwa mikrofony cyfrowe i szerokopasmowy dostęp do Internetu to idealny wybór do korzystania z sieci społecznych i komunikowania się Możliwość zażądzania hasłami i wbudowany czytnik linii papilarnych (w wybranych modelach), umożliwiaja szybką i łatwą pracę w bezpiecznym środowisku. Technologia HP ProtectSmart chroni dysk twardy twojego notebooka. Ja osobiście wybrałabym HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.ryś
szczerze mówiąc nie wiem który lepszy,,faktycznie samsung ma trochę lepsze parametry, trochę większy dysk, ale ogólnie to mniej więcej tak samo wypadają. a pytałaś sprzedawców który by ci doradzili czy tylko patrzyłaś w sklepie internetowym? może się wybierz i porozmawiaj ze sprzedawcami, to chyba będzie najlepsze wyjście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym przede wszytskim odradzala zakup w Vobisie bo tak wszystko jest o wiele droższe i po co niepotrzebnie przepłacać. Polecam Asusa, poczytaj, ma dobre opinie, potwierdzam że Samsung odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
po pierwsze nie kupuj w Vobisie bo tam jest najdrożej, a tak w ogóle to Samsungi nie są dobrymi komputerami, polecałabym Ci raczej HP, ta seria DV5 jest podobno bardzo dobra, polecam Ci zajrzenie na swiat-laptopow.pl tam znajdziesz ten model o którym piszesz w całkiem dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez toshibe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosisasios
Nigdy wiecej HP ... dziadostwo zasrane. Te laptopy z serii Pavilion sa strasznie delikatne ;/ Do tego chodza jak kombajn i szybko sie nagrzewaja ;/ O ile zima bylo to przyjemne, tak latem - tragedia ... dusze sie przy laptopie ;/ Obecnie zastanawiam sie nad zmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz sobie za laptopami na www.1komp.pl, mają sprzęt bardzo dobrej jakości i możesz trafić na naprawdę fajną promocję :D A jeśli nie będziesz się mogła zdecydować, napisz do nich- mają świetne podejście do klienta, na pewno pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Ja mam Siemensa i mam wrażenie, że to nie była mój najlepszy wybór w życiu. Wolno myśli, psuje się monitor... Jeśli chcesz się rozejrzec po różnych ofertach z laptopami, to popatrz sobie na http://www.x-kom.pl/. Proponują bardzo dużo sprzętu, więc któryś model z pewnością będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom. Obsługa może ci bardzo dobrze i szybko doradzi w razie dalszych wątpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do laptopów to mogę polecić sklep swiat-laptopow.pl , gdzie zakupiłam jakiś czas temu swojego HP'ka. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, która doradziła mi własnie taki, a nie inny sprzęt. Mam HP Compaq 6735s i nie zamienię go na żadny inny:) Sklep polecam, warto u nich kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
http://www.winmar.pl/ To link do stronki, gdzie także można zaleźć ciekawe oferty z komputerami. Generalnie, oferta nie ogranicza się tylko do nich, każdy rodzaj sprzętu jest bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
tak po pierwsze to nie kupuj w vobisie, bo tam jest dość drogo, a tak w ogóle to lepszy jest HP ztych dwóch które wybrałaś, jeżeli zdecydujesz się na tą firmę to poradzę Ci sklep swiat-laptopow.pl, tam jest o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowa
Za laptopem popatrz sobie na www.x-kom.pl, maja niesamowicie bogatą ofertę, do tego nie znajdziesz na rynku tańszych laptopów czy notebooków niż u nich :) a sprzęt naprawdę pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×