Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pażdziernikowa panna młoda

gdzie materiał na suknię ślubną

Polecane posty

Gość pażdziernikowa panna młoda

może wiecie gdzie jest wybór materiałów na suknię ślubną Kraków , Kielce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie mogę Ci coś doradzić, bo sama ostatnio chodziłam za materiałem. Na pewno warto zajrzeć do hurtowni Matex na Wadowickiej, ja kupiłam tam atłas, jest duży wybór, sporo niższe ceny niż w sklepach. Na pewno znajdziesz tam atłas, satynę, taftę, koronki raczej jasne i złote też. Ale mają raczej pojedyncze bele jednego materiału i możesz nie trafić tego odcienia który chcesz mieć. Na Kalwaryjskiej są dwa sklepy, z czego jeden większy, do którego warto zajrzeć, na Krakowskiej trochę więcej- i większy wybór. Haftowany tiul i satynę kupiłam w takim małym sklepiku na Krakowskiej właśnie, tiul zamiast koronki bo jeśli chodziłabyś akurat za bordową tak jak ja może być większy problem ;) Sklep z koronkami jest też na Stradomskiej przy wylocie ul. Agnieszki bodajże, jest też fajny sklepik na placu Wolnica. Tiule praktycznie wszędzie dostaniesz, z taftą, satyną, atłasem i jasnymi koronkami raczej nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaJaki
Zdecydowanie Nabla. Szyła u nich suknie ślubną moja siostra, moja przyjaciółka oraz kuzynka. Wszystkie trzy wyglądały absolutnie zjawiskowo. Z siostrą byłam nawet na przymiarce - muszę przyznać, że emocje były:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×