Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak jest

kappahl - czy ktoś pracował w tym sklepie?

Polecane posty

Gość jak jest

Witam, jestem zainteresowana warunkami pracy w sklepie kappahl, jakie zarobki, atmosfera itp...Dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie pracuje
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Certinka
Pracowałam kilka lat temu w jednym ze sklepów tej sieci. Atmosfera-u nas było ok. Ze starej ekipy już nikt tam nie pracuje a cały czas się spotykamy;) Zarobki-sprzedawca od 1100 do 1400 PLN. Teraz pewnie jest więcej bo podaję zarobki z 2005 roku. Dobry sprzedawca ma szansę zostać asystentem-wtedy kasa większa. Od czasu do czasu szkolenia, bilety do kina, imprezy firmowe, upominki na święta... Raz na pół roku wybierasz dla siebie odzież firmową za określoną kwotę. Mam porównanie bo pracowałam w kilku sieciówkach i stwierdzam, że KappAhl jest ok:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Certinka
Zarobki oczywiście netto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
Certinka dzięki za odpowiedź :) To wynika z tego że warto tam pracować...Jeszcze jakbyś mogła mi powiedzieć na co zwracają największą uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej, no i czy kobieta przed 30 ma jakieś szanse? ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Certinka
W niejednym sklepie pracują Kobitki po 40stce. A rozmowa kwalifikacyjna? Ubierz się schludnie (żadne tam różowe bluzki, lamparty itp;), bądź uśmiechnięta i otwarta. Mów, że cenisz sobie kontakt z ludźmi, dobrą atmosferę w pracy. Podkreśl, że dołożysz wszelkich starań by być dobrym pracownikiem i dobrze sprzedawać. JAk zapytają o klienta to mów: 1. Klient jest najważniejszy 2. Witasz Klienta w sklepie mówiąc mu "dzień Dobry"-zwracają na to uwagę choć w praktyce to czasem niemożliwe;) 3. Mów, że jesteś pracowita, uczciwa itp, itd. Mogą Cię zapytać jaki preferujesz dział: damski, męski czy dziecięcy. Warto się zastanowić przed rozmową na którym chciałabyś pracować. Ja pracowałam na damskim, jakiś czas na męskim. FAceci to mniej upierdliwi klienci. Na rozmowę jesteś już zaproszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
uff...to mi ulżyło że kobiety koło 30 też tam pracują:) Jeszcze nie zostałam zaproszona bo dopiero cv wysłałam ale mam nadzieje że mnie zaproszą właściwie to wymagania w ogłoszeniu spełniam. Otwierają u mnie nowy sklep i widziałam ogłoszenie na internecie więc wysłałam swoją aplikację:) To mówisz że najlepiej było by na męskim bo ja myślałam o dzieciakach ale może masz rację, jak mnie zaproszą na rozmowę to się jeszcze zastanowię. Dzięki za wszystkie rady i wskazówki:) Jak by coś ci jeszcze do głowy przyszło co mogło by mi się przydać to pisz;) Ja dam Ci znać jak się odezwą, bo z tego co się orientuję to rekrutacja będzie trwała jeszcze jakiś czas. Dzięki do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kappahl
Hej, a te zarobki 1100 - 1400 netto to goła pensja czy do tego dochodzi jeszcze jakaś prowizja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Certinka
Prowizji nie ma. Jest pewna pula, z której można dostać kilkaset PLN nagrody. Organizowane są konkursy dla sprzedawców-nagrody pieniężne lub rzeczowe (np wycieczki). Tak było przynajmniej "za moich czasów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaaaa
a czy ktoś wie jaki model kas fiskalnych używaja w kappahl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaaaaaa
witam, dziś zadzwonili do mnie z kappahl. Czy moze mi ktos cos powiedziec o rozmowie kwalifikacyjnej,ponoc to jakies spotkanie w hotelu? jak to wyglada, sa jakies testy, pytania, jak zarobki? cokolwiek prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk394
Hej. Jakie są mniej więcej zarobki w KappAhl osoby pracujacej na PÓŁ ETATU? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzestoja
witam, jestem facetem z Radomia i widziałem ogłoszenie że potrzebują do pracy bo otwierają u nas ten sklep. Moje pytanie-bo potrzebują na kierownika sklepu-jaka pensja na kierownika? Obowiązki? I czy coś więcej może mi ktoś powiedzieć o tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajajaja
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja009
cześć, ja pracuje od 3 lat. Atmosfera w pozrądku, tylko to akurat zależne jest od ekipy sklepowej. Socjale - zarąbiste były, 2 razy do roku bon za 600 zł, konkursy świąteczne, bony, prezenty, premie, dodatkowa kasa za wyrobienie budżetu. Ale.. Niestety, od miesiąca wstecz okazalao się, że zabierają nam wszytsko- procz swojej marnej pensyjki- i jeszcze mowią ze trzeba sie cieszyc ze zostajesz w pracy bo kryzys itp. Harówa straszna, do chaty wracasz po nocach, o szkoleniach ju zapomnij, jednym słowem- sobie w centralinue ucieli, pracownikom zabrali dosłowieni wzytko. Także, już nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajajaja
podbijam! szukają w Toruniu, jak teraz się pracuje, jakie zarobki, warunki pracy? z góry dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prace w tej firmie nie mozna za bardzo narzekać - swietna atmosfera i umowa o prace. W prawdzie praca ciężka i zarobki mogly by byc lepsze ale i tak jest lepiej niz w innych siecowkach... Ogolnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W KappAhlu pracuje sie naprawde super.Atmosfera jest wspaniala.jesli chodzi o kontakt z area to nie ma problemu i co ważne zawsze pomogą,poradza,mozna pytac o wszystko,nawet jak cos sprzedawcy nie pasuje to moze zadzwonic(np.zglosic cos albo zapytac o szczegoly) Pensja jest na czas, wszyscy sa traktowania rowno,mozna awansowac i przyjmuja ludzi w roznym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty opowiadasz! Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach!? To zależy o której area mówimy. Bo jedna z nich (Pani P.) nie robi nic, dobrze z nią ma tylko ten kto wyłazi jej w ........ Nigdy nigdzie jej nie ma, bywa że nie ma jej w sklepach po 6 -8 miesięcy. Jeśli chodzi o równe traktowanie, to jakaś pomyłka. Równo traktowany jest tylko ten kogo lubi prezes, lub regionalny lub country vm . W biurze glownym w Warszawie high-life, zabawa, wszyscy chodzą uchach ani, a w sklepach (oczywiście tez nie we wszystkich, to zależy od układów, znajomości w biurze, sympatii ) ludzie nie dają rady juz ani fizycznie ani psychicznie. Poza tym coraz więcej jest zastraszania, gróźb i wiecznego niezadowolenia GÓRY. Któregoś dnia ludzie nie wytrzymają i runie to wszystko jak domek z kart. Przez długie miesiące uchodzą różne rzeczy kierowników, m.in. picie alkoholu w pracy, wychodzenie na wielogodzinne zakupy, wychodzenie do domu tuż po zalogowaniu się, pożycza nie pieniędzy z sejfu, czy też skrajne olewanie tzw standardów firmy, czyli robienie tabelek tylko po to by mieć co wpiąć do segregatora, sprzątanie sklepu rozmiarami , to jakaś kpina, bo nie ma w niektórych sklepach ani sprzątania ani tym bardziej rozmiarami, itd,itd. Długo można by opowiadać...... Reasumując, w tej firmie nie ma ani równego traktowania, ani partnerskiego, ani żadnego innego. No chyba, że masz kogoś kto się za tobą wstawi - p.prezes, regionalna, country vm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×