Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Jak doprowadzić Panią do orgazmu analnego.

Polecane posty

Otóż większość Pań źle znosi pierwsze stosunki analne...często dochodzi do obtarć ścian odbytu i silnego bólu w postaci pieczenia. Dlatego też najlepiej jest aby po wprowadzeniu penisa w pupę Pani nie poruszać nim w ogóle i skupić się na drażnieniu palcami jej łechtaczki. Należy masturbować Panią aż do orgazmu, a następnie wycofać penisa i na tym zakończyć stosunek. Z czasem, gdy Pani poczuje że jest gotowa, sama zacznie się poruszać. I oczywiście należy stosować duże ilości środka nawilżającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdziestolatka ...
podoba mi się ten pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestolatka ...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucrecia2321321
A mi się nie podoba. Anal to jakiś całkiem pojebany pomysł! Normalni ludzie się na to nie decydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak zle
własnie trzeba ruszac bo boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to na tej samej zasadzie można sprawić że Pani polubi każdą formę seksu. Jeżeli przykładowo Pani nie lubi brać penisa do buzi, ale Pan zacznie łączyć to z doprowadzaniem jej do orgazmu języczkiem albo palcami, to po pewnym czasie Pani zacznie kojarzyć smak penisa ze swoim orgazmem...konsekwencji łatwo się domyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk z transylawanii
ajron wal w szufladę zamiast w doopę żony, z radością odkryjesz jej uroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk z transylawanii
lata doświadczeń w sklepie meblowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Ty.W życiu już nie pójdę do meblowego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalnie najtrudniej jest nauczyć Panią połykania nasienia. Na początek Pan powinien ją przekonać że jej własne soczki są dla niego smaczne. Najlepszą okazją do tego jest mineta. Potem gdy Pani pieści ustami penisa, najlepiej jest ją po prostu zapytać i poprosić o połknięcie nasienia. Bezpośrednio po wytrysku w ustach Pani, najlepiej jest ją pocałować. Z dwóch powodów: po pierwszej Pani nie bardzo ma możliwość wyplucia nasienia, a po drugiej Pan pokazuje w ten sposób że dla niego samego jego nasienie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
Mnie tam mój Kochany nie musiał nakłaniać do łykania, wyszło jakoś tak naturalnie :) a z tym pomysłem na analka, to całkowicie się zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki że podtrzymujecie ten temat na pierwszej stronie. Chcę żeby zapoznało się z nim jak najwięcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amncbb vcn
blekitna laguna--no pewnie,te kobitki ktore lubia analnie sie tego mowia,ze maja niesamowite orgazmy analne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amncbbvcn...wiesz co... mam mieszane uczucia, co do orgazmu analnego...przeciez w pupce nie ma erogennych miejsc, ktore doprowadzilyby do orgaznu...a moze jednak sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amncbb vcn
no co :-) jak sa te erogenne strefy w pupie to dzisja na pewno bede miała orgazm przy wyproznieniu,tylko musze sie postarac aby z powrotem kupke do pupy wciagnac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrdhrthretymku
amncbb vcn ---- hahahahahhaaa zgadzam sie w 100% az sobie pojde cherbatke zielona zaparzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×