Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Davidekk

Szukam dominującej Pani

Polecane posty

Gość David..
To jest poprawny e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David..
Kontrola męskiego orgazmu to jeden z najciekawszych elementów dominacji. Brak możliwości osiągnięcia orgazmu i rozładowania seksualnej frustracji w inny sposób niż zadowolenie jego Pani potrafią doprowadzić na wyżyny uległości i zaangażowania. Po miesiącu bez orgazmu zrobi wszystko, żeby Pani była usatysfakcjonowana i skoncentruje się w pełni na Jej przyjemności bo to jedyna droga do własnej. Sytuacja wymaga autentycznej uległości i choć odrobiny znajomości męskiej natury ale jest w pełni realna. A ile z takiego zaangażowania korzyści i przyjemności dla dominujących Kobiet wiedzą tylko one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David..
Aby uniknąć drobnych nieporozumień, które coraz częściej się przytrafiała pozwolę sobie wyszczególić, iż nie jestem zainteresowany i nie poszukuję tutaj uczucia, miłości, przyjaźni, bliskości, partnerstwa, czułości, kogoś z kim można 'wspólnie planować życie'. Być może brzmi to jak słowa niezdolnego do uczuć 'niewrażliwca' niezdolnego do miłości - to bez znaczenia, w sferze relacji jakiej szukam nie widzę na to miejsca. Szczere i z pasją oddanie, wierność, zaangażowanie - owszem. Ale nie widzę tu miłości w roli źródła zaangażowania - raczej uwielbienie, strach, podziw, niespełnienie... Proszę to wziąć pod uwagę i nie mieć mi za złe jeśli rozczaruje kogoś szukającego wymienionych powyżej. Obawiam się, że nie uda mi się znaleźć porozumienia z osobą zbliżoną do mnie wiekiem, która szuka kandydata na partnera o cechach charakteru zbliżonych do moich. Jak wspominałem szukam Kobiety nie będącej w związku, niezamężnej, raczej znacznie starszej ode mnie, czującej się swobodnie w roli zdecydowanie dominującej lub mającej ochotę spróbować takiej roli, wyegzekwować tyle oddania, rozkoszy i przyjemności na ile będzie mieć ochotę. Szukam Pani, która miałaby ochotę 'posiadać' uległego i oddanego mężczyznę, który będzie usługiwał Pani na co dzień, zaangażuje się w Pani zadowolenie, komfort i wygodę, przejmie nielubiane obowiązki domowe, zadba o Pani przyjemność i nie będzie zawracał głowy własną, kogoś kto być może potrzebuje odrobiny wychowania, kontroli, dyscypliny i jest gotowy oddać się w Jej ręce i służyć Jej na co dzień najlepiej jak potrafi, nawet jeśli jego pozycja będzie zdecydowanie podporządkowana czy nawet upokarzająca. Jeśli będzie Pani czuć się swobodnie gdy Pani własność pomoże zdjąć Pani buciki po powrocie do domu, zadba o porządek i czystość, przygotuje kąpiel, przy czytaniu książki czy oglądaniu filmu poda filiżankę herbaty lub kieliszek wina i posłusznie odda się pieszczotom Pani stóp (...) na pewno znajdziemy nić porozumienia. Nikt mi w to nie wierzy ale nie oczekuję seksu, nie ukrywam jedynie, że chciałbym pod Pani dyktandem doskonalić się w dawaniu oralnej przyjemności, jeśli miałaby Pani taką ochotę. Nie oczekuję szczególnego szacunku, wdzięczności, uwagi, jakiegolwiek rewanżu z Pani strony - przeciwnie, uważam, że w takiej relacji wygoda należącego do Pani mężczyzny, jego przyjemność i zaspokojenie powinny być pod ścisłą kontrolą i surowo limitowane dla korzyści obojga. Więcej szczegółów dla osób zainteresowanych. Dawid. ds_mp3@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David..
Aby uniknąć drobnych nieporozumień, które coraz częściej się przytrafiała pozwolę sobie wyszczególić, iż nie jestem zainteresowany i nie poszukuję tutaj uczucia, miłości, przyjaźni, bliskości, partnerstwa, czułości, kogoś z kim można 'wspólnie planować życie'. Być może brzmi to jak słowa niezdolnego do uczuć 'niewrażliwca' niezdolnego do miłości - to bez znaczenia, w sferze relacji jakiej szukam nie widzę na to miejsca. Szczere i z pasją oddanie, wierność, zaangażowanie - owszem. Ale nie widzę tu miłości w roli źródła zaangażowania - raczej uwielbienie, strach, podziw, niespełnienie... Proszę to wziąć pod uwagę i nie mieć mi za złe jeśli rozczaruje kogoś szukającego wymienionych powyżej. Obawiam się, że nie uda mi się znaleźć porozumienia z osobą zbliżoną do mnie wiekiem, która szuka kandydata na partnera o cechach charakteru zbliżonych do moich. Jak wspominałem szukam Kobiety nie będącej w związku, niezamężnej, raczej znacznie starszej ode mnie, czującej się swobodnie w roli zdecydowanie dominującej lub mającej ochotę spróbować takiej roli, wyegzekwować tyle oddania, rozkoszy i przyjemności na ile będzie mieć ochotę. Szukam Pani, która miałaby ochotę 'posiadać' uległego i oddanego mężczyznę, który będzie usługiwał Pani na co dzień, zaangażuje się w Pani zadowolenie, komfort i wygodę, przejmie nielubiane obowiązki domowe, zadba o Pani przyjemność i nie będzie zawracał głowy własną, kogoś kto być może potrzebuje odrobiny wychowania, kontroli, dyscypliny i jest gotowy oddać się w Jej ręce i służyć Jej na co dzień najlepiej jak potrafi, nawet jeśli jego pozycja będzie zdecydowanie podporządkowana czy nawet upokarzająca. Jeśli będzie Pani czuć się swobodnie gdy Pani własność pomoże zdjąć Pani buciki po powrocie do domu, zadba o porządek i czystość, przygotuje kąpiel, przy czytaniu książki czy oglądaniu filmu poda filiżankę herbaty lub kieliszek wina i posłusznie odda się pieszczotom Pani stóp (...) na pewno znajdziemy nić porozumienia. Nikt mi w to nie wierzy ale nie oczekuję seksu, nie ukrywam jedynie, że chciałbym pod Pani dyktandem doskonalić się w dawaniu oralnej przyjemności, jeśli miałaby Pani taką ochotę. Nie oczekuję szczególnego szacunku, wdzięczności, uwagi, jakiegolwiek rewanżu z Pani strony - przeciwnie, uważam, że w takiej relacji wygoda należącego do Pani mężczyzny, jego przyjemność i zaspokojenie powinny być pod ścisłą kontrolą i surowo limitowane dla korzyści obojga. Więcej szczegółów dla osób zainteresowanych. Dawid. ds_mp3@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spank_slave
Kożystając z okazji dołącze swój anons dla Domin z Poznania :D Poznam Panią ( wiek bez znaczenia ) o dominującej naturze, najlepiej z Poznania. Jestem uległy mam 26lat, szczupły i raczej atrakcyjny. Poddam się woli mojej Pani i przyjmę z pokorą wszystkie kary. W praktyce jestem niedoświadczony, to też doświadczenia nie wymagam. Jestem gotowy znieść wiele, i zdecydowany, a moj anons jest całkowicie poważny. Nie ograniczam się tylko do jednej przygody, jestem gotowy również na związek ( wszystko zależy od przyszłości ). Jeśli któraś z Pań chciałaby zająć się uległym i pokornym sługą proszę o kontakt: spnk_slv@wp.pl P.S. najbardziej kręci mnie spanking na kolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kosciola zboczency
modlic sie a nie o perdolach gadac -wogole to smieszni jestescie-szukam Pani co to za bezsens-wogole po co takie fora sa? po to zeby tacy pedofile i zboczenycy a inaczej dziwaki FREAKS sie spotykali?????? jestescie smieszni!!!! pewnie w domu dzieci i zona a wieczorem hurra na internet i o pierdolach gadac!!! za DUZO FILMOW AMARYKANSKICH ogladacie -szczegolnie Ty Dawidekk!!! do kastracji sie nadajesz a wogole to jestes wstydem dla swojej rodziny!!! ciekawe co by twoja mamusia i tatus powiedzieli jakby to przeczytali a moze babcia albo siostra????napewno dumni by byli z malego Dawidkka co?? WHAT A FREAK AND WEIRDO cannot belive it!!!! tacy ludzie jak ty powinni jak najszybciej zginac!!!! zdeptalabym cie jak robaka! PRECZ ZE ZBOCZKAMI TAKIMI JAK TY!!!! WSTYD! WSTYD! shame u stinky basard!!!!! u gonna burn in hell soon:) ahahahah x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werter_werter@wp.pl
Mlode pokolenie moherow przemowilo widze. Coz, o gustach sie nie dyskutuje, kazdego kreci co innego. I ja dolaczam sie do "anonsu" jestem uleglym facetem z Warszawy i jesli za moje upodobania pojde do piekla to juz sie nie moge doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby mi ktoś był tak oddany.
Chciałabym mieć kiedyś takiego chłopaka który dbałby głównie o moją przyjemność, a nie swoją. Robił mi minetki kiedy zapragnę, całował stopy, sprzątał, gotował, chodził co rano do sklepu po świeże pieczywo bez żadnej skargi i w ogóle dbał o wszystkie rzeczy których nie lubię. Marzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werter_werter@wp.pl
Dla chcacego nic trudnego ;) poszukaj a znajdziesz. Jest od cholery mezczyzn, ktorzy daliby sie pociac za sluzenie kobiecie. Trzeba tylko poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no... Jestem z Warszawy - udowodnij który że jesteś wart tego żeby się do ciebie odezwać na priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werter_werter@wp.pl
Jam, mila Pani, nie jestem godzien, gdyz szczeniak ze mnie, krabrny i niedoswiadczony. To bylby zaszczyt, sluzyc Pani z oddaniem i uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało kundlu! Wysil się i błagaj żebym chciała choć chwilę pomyśleć o kontakcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werter_werter@wp.pl
Z całym szacunkiem droga Pani, zamiast błagać, pozwolę sobie zacytować swój wpis w podobnym temacie na kafeterii: " I ja pozwole sobie wtracic swoje 3 grosze, bo zaiste, dyskusja ciekawa sie nawiazala. Nie jestem kobieta, wiec ciezko mi spojrzec damskim okiem na pewien aspekt, ale wydaje mi sie, ze dla dominujacej kobiety to zadna przyjemnosc, jesli facet jest w 100% ulegly od samego poczatku.. cala frajda z prezentami jest taka, ze najpierw trzeba je odpakowac, rozwijac czy odslaniac by przekonac sie co jest w srodku. Czy tak samo fajnie i z satysfakcja byloby wleciec na Rysy helokopterem, niz wejsc na piechote? Wydaje mi sie, ze podporzadkowanie sobie nieuleglego faceta daje wiecej frajdy, niz gotowy kundel, ktory od tak robi wszystko na rozkaz, bez woli walki o swoja godnosc i bez cienia krabrnosci. Jesli sie tyczy nas, mezczyzn, fakt, nie kazdy da sie zdominowac, ale takich jest wiekszosc. Facetem steruje podniecenie, w jego szczycie nie jeden padnie kobiecie do stop tylko po to, by sie spelnic. Osobiscie nigdy nie umowilbym sie z kobieta, ktora odrazu mowi, ze jest dominujaca, bo ona odrazu czegos oczekuje. A to ja musze zechciec jej to dac, oczywiscie odurzony jej wplywem. Wtedy to ja moge duuuuuuuzo z siebie dac, pewnie jeszcze wiecej, niz jestem sobie w stanie teraz wyobrazic. Ktos tu napisal, ze 9 na 10 uleglych odpada bo sa pseudo. Z "dominami" jest identycznie, tylko ze odpada 49 na 50. Ludzie! chyba najpierw trzeba się poznać, żeby wytworzyć między sobą nic emocjonalną, czyż nie?" Kłaniam się do samej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian.Z
Do Pani piszącej o tym, że chciałaby mieć takiego chłopaka, który spełniałby jej życzenia chodził po chleb itp. Zapraszam jeśli jest Pani na forum jeszcze na gadu: 7541508 lub maila: Damiz1992@onet.eu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhufdhuh
To sobie szukaj, gowno mnie takie gowno obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Anna
Przykro mi niewolnik2323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Anna
Niewolnik223 Jestem b. ciekawa jak wyglądasz, bo zauważyłam że na wielu tematach dot. Femdom się wypowiadasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian.Z
Pani Anno może mogłaby pani coś o sobie powiedzieć? Może jakiś kontakt ewentualnie do korespondencji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca Domina
Jestem poczatkująca, od jakichs dwoch lat interesuje sie tą tematyka. Poszukuję pieska, którego moglabym wytresować wg swoich potrzeb, na którym mogłabym odreagowywać mój stres i który byłby moja zabawką. pieska który by sie poddal caly mojej woli. Mieszkam w KRK. Mimo iz jestem młoda chciałabym mieć psiaka tylko do swoich potrzeb. Ponadto psiak musi posiadac swoje mieszkanko, gdyz ja swojego nie udostepniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werter_werter@wp.pl
a Warszawa w klimaty martwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany sluga
dobry wieczor, jestem dojrzalym facetem i bardzo interesuje mnie ten klimat. Chetnie poznam odpowiednia Pania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy tego
chetnie sprobuje takiej dominacji jestem jeszcze mlody ale chce zobaczyc jak to jest oddac sie kobiecie mlodszej lub starszej , tomasz22L@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest może jakaś Pani z Mazur lub z Podlasia poszukująca faceta na tresurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latekDominujacy
Uległy facet to dno, ścierwo ...ciota. Nienawidzę takich typów, pewnie Was mamusie za często brały na kolanka a za 1 w szkole biły po dupci. Cioty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×