Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Davidekk

Szukam dominującej Pani

Polecane posty

witam, natknąłem się na ten temat, który mnie już od pewnego czasu interesuje. Jestem dojrzałym facetem i chciałbym poznać poważną kobietę, przyjaciółkę posiadającą dominującą "żyłkę".... Chciałbym po prostu spełniać kobiecie jej erotyczne fantazje, które to ona ujawnia w postaci "rozkazów"...Pragnę być zabawką w jej "silnej" dłoni... Czekam zatem na poważne kontakty z zainteresowanymi Paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klm men
""do kosciola zboczency""---jak sie chcesz wysilac na jezyki obce-to sie ich najpierw naucz baranico.Poza tym-zgoda co do meritum ale po co te slowa o jakich kastracjach itp?Czy tobie bylo by fajnie gdyby ktos tobie pisal ze sie nadajesz np.do wyciecia warg albo uciecia cyckow???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie,,
...a ja szukam Pani ktora nie koniecznie jest az tak bardzo dominujaca.Szukam Pani amatorki jader.Czy znajdzie sie taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbb
"""Moniczka.."""----taaaa.A fecetki sprowadzaja wszystko do glupoty,solidarnosci jajnikow i rasizmu-eufemicznie zwanego feminizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina_23
Wezmę na służbę uległego z okolic Wrocławia. Wcześniej jednak, będziesz ze mną mailował, abym mogła się przekonać czy jesteś godzien dla mnie służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Madonna
Lubisz być władczynią? A może wolisz być niewolnicą? Zarobiłaś kiedyś 2000 złotych jednej nocy? Nie? Mam coś dla Ciebie. Wejdź na www.sexycity.pl/polecam/82 zarejestruj się i odkryj świat niezwykłych możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina_23
@ zainteresowany sługa: zgłoś się do mnie na maila, abyśmy mogli rozpocząć poważną konwersację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy ale krnąbrny
Witam, Poszukuję dominującej kobiety do stałego związku ze Śląska lub z Małopolski. Proszę o kontakt na maila: grzeg@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są może Panie które są zainteresowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszek123
domina_23 ja bede twoim pieskiem napisz do mnie ziele12@autograf.pl mam wielki dom z ogrodem i z pełnie każdą twoim zachciankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszek123
zapłace kobiecie 2 tys jęśli chcesz wiedzec jak napisz email ziele12@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie brednie. Spora część z wypowiadających się tutaj osób, w mojej opinii żyje jakimiś niepowstrzymanymi fantazjami, które ograniczają w znaczny sposób osąd społeczny i trzymają w odcięciu od rzeczywistości. Nie sądzę aby ogłoszenia tego typu dały początek jakiejkolwiek poważnej relacji typu Femdom. Czy kiedykolwiek zwierzaliście się pieskowie ze swoich fantazji swoim partnerkom, koleżankom, przyjaciółkom? Nie sądzę, że starczyło Wam na to odwagi, patrząc po Waszych wyszukanych nickach i slave'owych mailach. Boicie się zdjęcia kurtyny internetu. Także chcecie tylko trzymać te fantazje w sobie, i mieć je dla siebie i z ręką w majtkach skończycie a nie u stóp jakiejkolwiek szanującej się Pani. Nawet jeśli się spotykacie z jakimiś Paniami to na waszej seksualności to spotkanie się kończy. Wszystkie te wasze wyszukane wypowiedzi i obietnice uległości, symulowany naturalizm "bycie spoko/ normalnym gościem" - są to tylko słowa, słowa, słowa a poza tym trzepanie konia i ekshibicjonizm. Egotyzm seksualny doprowadzi do zniszczenia waszych umysłów. Musicie szukać aktywnie i na poważnie, połączyć to z prawdziwym poznawaniem kobiety od jej wielu osobowościowych aspektów. hulajnóżka ma zdecydowaną rację, "nie ma już prawdziwych sług". Sam nie jestem bez grzechu, znam doskonale kłamstwo, którym się karmicie. Co do innych osób wypowiadających się w temacie i nie akceptujących inności (w swoich ograniczonych, małych umysłach (pozbawionych jakiegokolwiek żaru fantazji) ) - zachowajcie swoje opinie dla siebie, nikt Wam niczego nie narzuca, ani do domu w lateksie nie wchodzi. Zresztą, do roboty a nie pierdoły wypisywać w godzinach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy damian
Witam serdecznie Panią szukam kobiety dla której mógłbym służyć jest Pani chętna? Jestem wstanie bardzo dużo zrobić dla swojej Pani jestem z okolic poznania. Uwielbiam służyć kobiecie i nie wstydzę się tego. moje gg: 4371923 lub @: jogabonito@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×