Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malakas

rozwiazanie stażu zawodowego po tygodniu?

Polecane posty

Gość malakas

Witam Od zeszłego tygodnia jestem na stazu zawodowym. Miało byc wszytsko fajnie i piekie. Pracodawca zgodził sie na stazystkę - studentke. Niestety teraz uniemozliwia mi poszukiwanie pracy. Tzn nie wypuscił mnie na spotkanie w sprawie pracy i uniemaozliwia mi wyjazd na uczlnie na egzamin. Jestem na 5 roku i za miesiace sie bronie. nie chce zawalic studiów czy jest jakas mozliwosc zerwania stazu bez wiekszych konsekwencji? Niestety firma u której odbywam staz jest bardzo wpłowowa i wiezami krwi zwiazana z pania dyrektor UP w moim misecie. Prosze o rade!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest teraz,ale 4 lata temu przed stażem poinformowano mnie, że jeśli zerwę to stracę status osoby bezrobotnej,a co za tym idzie ubezpieczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda prawda
traci sie status osoby bezrobotnej, o ile się nie myle na 3 miesiące, popatrz na stronkę pup - tam na pewno pisze.. hmmm nie wiem jak wyglada sprawa z szukaniem pracy na stazu. ja w kazdym razie nie mogłam opuszczac dni podczas odbywania stazu, ale dlatego, że to było w panstwowej instytucji. najlepiej spytaj w pup jak to jest z tym poszukiwaniem pracy na stazu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakas
2 lata temu tez byłam na stazu w instytucji panstwowej i mnie zwalniali na rozmowy w sprawie pracy. teraz jestem w prywatnej firmie. nie wiem jak rozwiazac ten probelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy macie za studia
L4 ludie l4.....Wy naprawdę musicie mieć studia humanistyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×