Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

ciesze sie ze spodobala ci sie edykacja...dzis jestem w rockowym nastroju :D wiesz, wedlug moich obserwacji, emigranci dziela sie na trzy grupy: - szczesliwi - nieszczesliwi - ...i ci, ktorzy dobrze udaja :D ..a ty do ktorej grupy nalezysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no klasyka ;)...moje dorastanie...byles w pankach czy popersach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naleze do I gr ....z czasem jest znacznie lepiej, ale musisz byc gleboko przekonany, ze to jest wlasnie to czego chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bist29 ja okolice kassel i co porabiasz o tak poznej poze??????? nena co ty z ta grupa moze powiedzmy od razu jaki rocznik co wy na to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka.Witam
Pozdrawiam z Górnej Austrii. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kktos
jestem z kanadyjskiego vancouver,warunki zycia duzo ;epsze niz w europie,tylko za duzo pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukell
Proszę o rade jak szukac pracy za granica. Jestem facetem powiedzmy że wchodzi w grę praca w fabryce, sprzątanie w hotelu, na budowie, kelner, praca w marketach, magazynach. A więc jak mam szukać pracy ? Wysyłać CV przez neta czy też latać po restauracjach itp. ? Jak jest z agencjami ? Naprawdę proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchajcie kochani, dojrzałam do facebooka, jak Was znależć/zaprosić/zostać zaproszonym/dołączyć do Was ...? Póki co, to nawet nie wiem, jak tą cholerę obsłużyć :P Buziaki Gapol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - witam Cie serdecznie, bardzo dawno Cie nie bylo na topiku.. Sytuacja nie jest prosta.. Tak na szybko to poradze Ci, zebys odszukala na FB kogos, kogo znasz z tego topiku, ale znasz jego imie czy nazwisko. Moze masz kogos w kontaktach na skrzynce mailowej? Dostawalem zdjecia od Ciebie, wiec moze znajdziesz moj adres? Jesli tak sie nie uda nawiazac kontaktu to sprobujemy inaczej.. Ciesze sie, ze wrocilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jestem tu pierwszy raz i milo poczytac jak rodacy potrafia sie znalesc mimo pobytu w innych krajach ja mieszkam w Belgii juz 7 lat i im dluzej tutaj mieszkam to tym bardziej mi sie tutaj nie podoba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kokuś, cieszę się bardzo, że się odezwałeś, bo zaglądam tu sobie i zaglądam, a tu tylko wiatr hula po pustych kątach.... ;) Między innymi to mnie zmotywowało do założenia twarzobooka, który obecnie mnie zresztą przerasta, grrrr. Trochę techniki i się gubię....:P Właśnie w tym problem Kokuś, że nie znam nazwisk, w skrzynce też mi się nic nie uchowało, jako, że prawie jej nie używam. Podam tu adres, napisałbys do mnie ? Podałabym Ci nazwisko.... Pretty please :D Buziaki Gapa Sfrustrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapobeata - witaj na topiku.. zaskoczylas mnie, ze nie jestes zadowolona z zagranicy.. a jeszcze Belgia? Nie wiem jak czesto odwiedzasz stary kraj, ale tu nic nie rysuje sie w jasnych barwach, wiec moze polubisz miejsce gdzie mieszkasz?.. Gapa - mail poszedl.. ;) Nena - naprzeciw kamerki, ktorej adres podalas to sa laweczki, jakbys wybierala sie na spacer po miescie to kliknij, ok? A wszystkim zagladaczom i czytaczom zeby ten Nowy Rok byl szczesliwy i radosny.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grycia
witajcie nie wiem,czy ktoś tu jeszcze zagląda. Jest tu ktoś kto mieszka w Szwajcarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Grycia, pewnie ze sie zaglada, nie tylko ja, ale ze Szwajcarii nie ma nikogo.. Jak Ci sie tam zyje? Pozdro.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie tak nie jestem zadowolona z zagranicy i mysle o zmianach coraz czesciej jest tylko jeden duzy problem-DZIECI ktore sie tutaj juz zadomowily na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara1394
heej dziewczyny ... Od małego marzę, aby pojechać do Usa ... To moje największe pragnienie. Opowiedzcie mi coś o waszych odczuciach, dlaczego wyjechałyście i jak osiedliłyście się tam na stałe. Dla mnie problem jest taki, że nie posiadam nikogo bliskiego mi znajomego z stanów oraz żadnej rodziny ... Czy trudno jest znaleźć tam pracę dla 20-14 latki ( chodzi mi o regiony NYC, California, Floryda - gdzie jest najlepiej ? ) i na jakim poziomie trzeba znać angielski ( czy dużo się różni język od angielskiego z WB od tego w stanach ;p) . ??? licz na wasze wyczerpujące, szczere odpowiedzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×