Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotka222

Gdzie kupic peruke?

Polecane posty

Niektóre sklepy z akcesoriami medycznymi mają w swojej ofercie peruki, ja mam taki sklep w Katowicach, ale w każdym innym mieście też na pewno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dużo pozytywnych opinii na temat Świata Peruk z Dietla 50 w Krakowie. Zgadzam się z nimi w 100%. Wybór mają ogromny ! Zarówno peruk syntetycznych jak i naturalnych a z nimi zazwyczaj jest problem...Fachowo doradzają jak zakładać i pielęgnować nową fryzurkę :)Podsyłam link gdyby ktoś chciał na spokojnie rozpozna teren :) https://perukikrakow.pl/ Mają dużo fajnych porad na stronie, widać że znają się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagosiaMi76
Po poczytaniu waszych komentarzy, postanowiłam sprawdzić tak wychwalany salon z perukami w Krakowie "Świat Peruk" przy ul. Dietla. Dziewczyny, miałyście rację! Sklep jest w centrum miasta, łatwo do niego dotrzeć. W środku fachowa i miła obsługa, duży wybór asortymentu peruk syntetycznych jak i naturalnych. Spedziłam tam sporo czasu wg mnie, ale pani która mnie obsługiwała była bardzo zaangażowana i wszystko wytłumaczyła. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją perukę kupiłam w Świecie Peruk w Krakowie na Dietla 50. Początkowo przelądnęłam ich ofertę online na stronie http://perukikrakow.pl/ lub na http://perukisklep.pl/, spisałam numerki interesujących mnie peruk i udałam się do sklepu. Na miejscu Pani pokazała wszystkie interesujące mnie modele, a oprócz tego jeszcze inne. Wyszłam ze sklepu z dobrze dobraną peruką. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim odważyłam się pójść kupić dla siebie perukę, dużo przeglądałam internet i czytałam opinie odnośnie Marek i sklepów. Ponieważ jestem z okolic Krakowa, zdecydowałam się na Świat Peruk przy Dietla. Najpierw przeglądałam interesujące peruki u nich w katalogu online, spisałam numery i pojechałam do sklepu. Peruki możecie oglądać na stronie https://perukikrakow.pl/sklep-z-perukami-krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia1977
Olbrzymią ofertę posiada firma Rokoko. Posiada swój sklep przy ul. Szlak 24. Zamawiałam u nich perukę na zamówienie ale ilości na półkach robią wrażenie. Polecam rokoko peruki kraków https://rokoko.com.pl/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia42
Witam, Swoją perukę zakupiłam w sklepie HairWorld. Jestem bardzo zadowolona, gdyż włosy są naturalne, podatne na układanie, a sama peruka zrobiona jest na siateczce, dzięki której mogę swobodnie chodzić bez grzywki i spinać włosy w kucyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammy

Polecam peruke zakupiona w firmie Luksusowe Włosy by Hakan Demirkiran w Katowicach www.luksusoweperuki.pl
swietnie zastępują własne włosy, ponieważ są niewyczuwalne, lekkie, integrujące się z nasza skórą, a przy tym oddychające. Nie musisz mieć zaczesanej grzywki, a miejsce przedziałka możesz dowolnie zmieniać, co sprawia, że można czesać kucyki, pleść warkoczyki itp.NOWE WŁOSY ktore maja są bardzo ważnym czynnikiem w leczeniu różnego typu schorzeń, w tym wywodzących się z chorób immunologicznych autoagresyjnych, ponieważ odgrywają bardzo dużą rolę w samoakceptacji pacjenta i odsunięciu na bok czynnika stresogennego mogącego powodować utratę włosów. Peruki z prawdziwych włosów to skuteczny sposób na poprawę samopoczucia i powrót do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa

Długo szukałam dobrej firmy która zrobi mi perukę na zamówienie i ostatecznie trafiłam na Wiwulskiego, polecam ich! Bardzo indywidualne podejście, ręczna robota, włosy są perfekcyjnie ułożone ,ale też nie tak sztucznie perfekcyjnie jak to czasami można zauważyć w perukach zamawianych w innych miejscach. Salon ma swoją wizytówkę na peruka-sc.pl.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaK

Świetne rozwiązania posiada www.hairworld.com.pl są to peruki wyłącznie naturalne na delikatnej siateczce, dzięki której skóra oddycha. Nabyłam u nich perukę w cenie bardzo konkurencyjnej w porównaniu do innych sklepów, niemniej takiej samej jakości jak te o wiele droższe. Miałam do czynienia z wieloma rozwiązaniami ze względu na długoletni problem, więc wiem o czym mówię. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Peruka SC też polecam (peruka-sc.pl/). Świetnie pracują. Moja mama też kupowała tam kiedyś perukę, jak miała chemioterapię. Co prawda nie był to dla nas zbyt miły czas, ale mimo wszystko wspominam ich pozytywnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×