Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość do dupy to wszystko jest....

rozczarowana bardzo

Polecane posty

Gość do dupy to wszystko jest....

a zapowiadalo sie tak dobrze. poznalam fajnego faceta, pierwsze spotkanie przebieglo super, byl 100% gentelmenem, potem zaproponowal kolejne na weekend. myslalam wiec ze sie zglosi a tu cisza, a ze nie jestem kobieta czekajaca na telefon od faceta to sie umowialm z kolezanami na impreze. grubo po polnocy dostalam wiadomosc z pytaniem, gdzie jestem.poniewaz bylam juz troche pijana i mi to walilo to mu odpisalam, normalnie bym tego nie zrobila. za 2 godziny nastepna wiadomosc z przeprosinami ze jednak nie przyjdzie. rozumiem ze mogl sie rozmyslic i stwierdzic, ze jednak go nie interesuje ale dlaczego w takim razie nie da se spokoju tylko mi dupe zawraca takimi pierdolami? ja jestem bardzo konretna osoba i albo mi sie ktos podoba albo nie, dlatego nigdy nie zrozumie osob tore tak postepuja. on ma adhd, kolezanka ktora sie na tym zna powiedziala ze jego zachowanie moze miec zwiazek z tym. naprawde jestem bardzo rozczarowana bo myslalam, ze to fajny, sympatyczny czlowiek, poza tym przegadalismy kilka godzin i mysle ze sie zorientowal, ze nie jestem idiotka wiec tym bardzej czuje sie jego zachowaniem upokorzona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×