Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llkl/lo

zniszczyłam nowy stół...da sie to jakoś naprawic?

Polecane posty

Gość llkl/lo

mam nowy ,drewniany stół.Niestety pare dni temu wylałam na niego gorącą herbate.Od razu wytarłam plamę,ale...zauwazyłam,ze w miejscu gdzie doszło do wypadku stół zrobił sie jaśniejszy...czy sa jakies srodki,które mogą przywrócic dawny kolor drewna?A moze trzeba sie zgłosic do kogos kto zajmuje sie renowacja drewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli musisz przez internet
to zapytaj na murator.pl/forum produkują się tam różni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llkl/lo Też doświadczyłam tego bólu , tylko stół jest ciemny - jasna plama świeciła jeszcze dotkliwiej. Weź papier śniadaniowy, żelazko i wyprasuj stół przez papier. Powinno zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llkl/lo
farmerko-czy Ty probowałas tego sposobu?Bo ja przyznam sie,ze swego czasu zelazkiem zniszczyłam stół u rodziców...Prasowałam na tym stole zelazkiem parowym.Oczywiście był koc i nawet chyba jakas szmatka,ale para przebiła się i stół do tej pory stoi non stop przykryty obrusem...moj natomiast nie jest tak dotkliwie zniszczony,ale roznica w kolorze drewna jest zauwazalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasowałam. Goście powyciągali podgrzewacze z lichtarzyków i poustawiali wprost na blacie :( I porobiły się białe krążki. Żelazko rozgrzewasz lekko i wyłączasz dopływ pary. Wiesz - delikatnie i z wyczuciem. Bardzo gorące i para - no to podziałało niszcząco tak jak ta gorąca herbata lub garnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llkl/lo
dziękuje wobec tego;)będę próbowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie ryzykowała
z tym prasowaniem , bałabym się że wyjdzie gorzej niż jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llkl/lo
a terpentyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na pewno byl stol drewniany? ja mam solidny stol z drewna od www.mebleswiata.com.pl i nie mialam takich problemow, cokolwiek by sie nie wylalo, sicieralo si e inie bylo sladu. jesli Twoj jest nowy - moze go zareklamuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×