Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca o..........

płatne promowanie strony pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość pytajaca o..........

pytanie do osob ktorzy wiedza cos na ten temat!!!! jestem zapisana do programow, zielony mail, abc reklamy, centrum reklamy,zlotoweczka. jest tam platne promowanie strony, wypisane strony akceptowane,na ktorych mozna promowa.... ale niewiem jak to robic czy jak chce promowac np zielmaila to mam kupic reklame np w abcreklamy????? czy jak tego dokonac???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o..........
moze to glupie pytanie ale prosze o pomoc bo niewiem o co biega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o..........
prosze o jakas podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIOMARIOMARIO
Nie wklejasz baner który otrzymałaś na swoją strone lub kod który należy wkleić.Ale powiem tobie że nie jestem pewien czy oni napewno płacą pozatym pewnie chodzi o 1tys.odsłon strony i za to dopiero płacą a jakie jest minimum do wypłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba319
a ja mam takie pytanie...własnie zamawiam reklame i mam napisane zeby wkleić płatny link...no i tu wszystko wiem...i dalej zeby wkleić adres bannera...ale co to tak dokładnie jest? i skąd mam go wziąć? a może nie musze tego wpisywać? POMOCY!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciuszka33
Nie znam się na tym kompletnie, ja poszłam na łatwizne i reklamę zostawiłam fachowcom. Teraz to http://www.e-position.pl/ dba o to, aby moja strona była dobrze promowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×