Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MotylekZIELONY

wiek doświadczenie i zarobek wpisujmy

Polecane posty

Gość ehhhhhhhhhhhh
ludzie pytam tych z zarobkami powyżej powyżej 1500 gdzie wy tyle zarabiacie???podajcie no jakieś adresy :) :) :) Do------------------>Miniam i Bumbum i bum a Wy w jakiej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekZIELONY
achajka27 weź pod uwagę, że nie każdy chce stąd wyjeżdżać, może mamy tu rodzinę, przyjaciół i nie chcemy z tych lub innych powodów (np zdrowotnych) wyjeżdżać. Tak mówią tylko ludzie, którym tutaj się poszczęściło i nie mają w sobie zalu lub Ci, którzy jakimś cudem nie zauwazają, jak jest niesprawiedliwie i jaka bieda. Jak mozna się utrzymać za 1400zł na rękę, gdy chce się założyć rodzinę, mieć dwójkę dzieci i nie wegetować, lecz także choć trochę używać w życiu ?? Zazdroszczę niektórym tutaj z was takich zarobków. Gdzie wy pracujecie ?? :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miniam
jestes zarozumiala i pusta sadzac po twoim wpisie:P:P:P,niektorym sie po prostu tak nie udaje, i nie musisz sie wywyzszac ze tyle zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wywyzszona
Zarabiam ok 7000 . Wlasny cyrk ,wlasne malpy ,praca czasem po 18 godz na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia26*
26 lat, 6 lat pracy, magister rachunkowości, szkoła językowa 1900 netto. Śmiech na sali takie zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykształcenie wyższe, w trakcie kolejnych studiów, dziennych, zarobki około 3000 zł na rękę, Ludzie ale wszystko zależy gdzie się zarabia a nie ile. W dużych miastach 3000 na rękę to śmiech, w małej zappyziałej wsi to szczyt marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek: pisze z perspektywy ponad 3 lat na emigracji. Nie pisalam tego do ciebie a do kogos innego chyba, mniejsza o nick. Wkurza mnie gdy ktos pisze jakim to Polska jest parszywym krajem bo nic mu nie dala a gdzie indziej to rozdaja pieniadze za samo istnienie. Mam wrazenie ze osoba, ktora tak pisze ma pretensje do calego swiata i wiecznie jej zle: Polska jest be bo zarobki itp ale siedzi taka i narzeka zamiast sie wziac i zrobic cos z tym. Wyjechac do tego mitycznego Eldorado tez nie wyjedzie bo to za duzy wysilek ale bedzie twierdzic jak tam to cudownie nie jest:D Nie pasuja komus polskie warunki, za granica jest tak wspaniale? To w imie czego jest masochista i sie zamecza? Niech jedzie tam gdzie mu bedzie lepiej i doceni to, ze ma paszport w domu a nie na komendzie milicji i ze moze legalnie przekroczyc granice innego europejskiego kraju; ja mu zycze jak najlepiej, nawet pomoge w miare skromnych mozliwosci. Slusznie stwierdzilas ze emigracja to tez minusy i to duze (rozlaka z rodzina, przyjaciolmi, wyobcowanie, bariera jezykowo-kulturowa itp itd), kazdy ocenia co dla niego jest najwazniejsze w zyciu i sam podejmuje decyzje wyjechac czy zostac ale jak juz ja podjal to niech przynajmniej nie marudzi. Nie da sie miec ciastka i zjesc ciastka. To jest tak jak z grubasami, ktore placza ze sie w nic nie mieszcza, wpieprzajac kolejna czekolade - niekonsekwencja w dzialaniu. Super byloby jesc na kilogramy czekolade i chudnac ale tak nie ma, albo rybki albo akwarium. Trzeba przyjac odpowiedzialnosc za swoje zycie. Bylo mi zle w Polsce wiec wyjechalam, zamiast siedziec i marudzic; teraz jest mi zle za granica wiec wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniam jest mitomanką
Z tego, co zdążyła powypisywać na kafeterii wynika, że: - ma 22 lata, - ma 2-letnie dziecko, - ma męża, ale właściwie nie ma, tylko go tak nazywa, - ma pracę na etat za 2500,- i tłumaczenia filmów w każdy weekend za 1000,- - 2000,-, - mąż (a włąściwie nie mąż tylko go tak nazywa)jest kierowcą i ciągle jeździ, - studiuje na studiach magisterskich i jednocześnie podyplomowych, a tak właściwie to dopiero planuje zacząć, - i przy tym wszystkim ona wraz z mężem mają czas na budowę i wykończenie swojego wielkiego domu. Tak, pracując po 60 godzin tygodniowo i oglądając "męża" raz czy dwa w miesiącu z pewnością ma czas na budowę domu i wychowywanie dziecka. Aha, no i te dwa kierunki studiów jeszcze. No i codziennie duuuuuuuuużo czasu na kafeterii. Wniosek może być tylko jeden - miniam to mitomanka o bardzo silnie rozwiniętym ośrodku mózgowym odpowiedzialnym za bujną wyobraźnię. Ale cóż, gdzieś musi poprawiać sobie samopoczucie, więc niech się cieszy dziewczyna i pisze sobie tu dalej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 30 lat skończyłem studia
Teraz jestem na stażu (wynagrodzenie: stażowe). Do tej pory nigdzie nie pracowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem bez nicku
27 lat - 3 lata pracy za stałe (nie licze tych zleconych) 3700 zl na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasjonatka
21 lat - 1 rok - 5200 zł (dostajemy najnowoczesniejszy sprzet komputerowy i oprogramowanie za darmo, pracodawca pokrywa koszty konferencji i szkoleń na siedmiu kontynentach, czasami po 12 godzin dziennie, ale i tak kocham to co robię!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedrona1614
może dacie jakieś namiary na wasze firmy ;) musze cosik zmienić w swoim życiu więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitikateeeeee
18 lat kilka miesiecy pracy 2 awanse 2500 na reke;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitikateeeeee
18 lat kilka miesiecy pracy 2 awanse 2500 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mooogę
wiecie co, dajcie sobie spokój z tymi wpisami... ten ostatni mnie powalił... śmiech i jeszcze raz śmiech! ;P ps. a ja jako rekruter po studiach zarabiam 2 netto, więc gratuluję 18-leniej koleżance 2500netto i w dodatku 2 awansów podaj firmę, przedzwonię do HR, może mnie przyjmą tam hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mooogę
do Motylek zielony.... Twoje zarobki są w normalnych granicach, o ile nie pracujesz w W-wie! Aczkolwiek myślę, że w firmie z obcym kapitałem zarobisz 2 spokojnie. ps. liczy się branża, region i pozycja firmy, więc te wpisy są nic nie warte mówiąc szczerze :-( kierownik odzieżowego sklepu zarobi powiedzmy 2500netto, natomiast magazynu budowlanego juz 3000netto, a jeśli to duuuuży magazyn to i 4 i 5 tys. te wpisy naprawde pozbawione sa sensu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekZIELONY
Nie pracuję w Warszawie, ale pracuję w duzym mieście, w duzej firmie międzynarodowej i dostaję na rękę 1400zł, żenada, gdy przeczytałam wasze wpisy :-( :-(. Masz rację Już nie mooogę, ale możemy bardziej szczegółowo wpisywać, podając branżę itd. :-) Ale mam dziś doła !!! Zarabiam grosze :-( :-( :-(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zarabia w Wawie grafik
z 3 latami doswiadczenia, wykszt.plastycznym i umiejetnoscia fotografowania oraz przygotowywania do druku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - już nie mooogę
a może by tak zastanowić się nad sensem wypowiedzi: "18 lat kilka miesiecy pracy 2 awanse 2500 na reke;d" może to jest 18 lat doświadczenia, jak w tytule topiku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - już nie mooogę
bo jak na 18-latkę z kilkoma miesiącami doświadczenia, to raczej mało realne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 latka
a ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 latka
udało się 5-6 lat w branży 6500 na reke (miałam dostać teraz podwyzke 1000, ale rezygnuje z pracy), moj facet 2 lata w branży 6 000 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
32 lata, wyższe + podyplomówka Etat: 4800 brutto. Praca "po" - jakieś 8000-15 000 mies. (wnioski, studia wykonalaności, analizy ekonomiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mooogę
rzeczywiście, dziękuję za sprostowanie, zasugerowałam się powyższymi odpowiedziami typu "mam 30 lat..." z drugiej strony po 18 latach pracy 2500netto to niewiele, ale oczywiście wszystko zależy od branży, zajmowanego stanowiska, lokalizacji i specyfiki firmy. Motylek nie załamuj się, nabierzesz doświadczenia i w ciągu jakiegoś czasu będziesz zarabiała więcej i więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylekZIELONY
Dziękuję :-), być może tak bedzie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 lat w trakcie nauki
za rok licencjat....1,5roku doświadczenia w pracach biurowych 1800zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła bestia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła bestia ...
o co chodzi tym wpisem w twojej stopce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×