Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MotylekZIELONY

wiek doświadczenie i zarobek wpisujmy

Polecane posty

Gość rikitiki tak
26 lat, 2000zł na rękę, mam mgr z finansów, tech.budownictwa, pracuję w branży budowlanej. Chciałam zaznaczyć że pracuję tam od listopada 2008r. a swoją \"karierę\" zaczęłam od sklepu (umowa na pół etatu) gdzie zarabiałam ochłap, zwolniłam się bo znalazłam prace w biurze kredytowym (umowa na stałe)- zarabiałam tam najniższą krajową, ale nie wykorzystywali mnie tak jak w sklepie :P Potem pracowałam w urzedzie (nie będę pisać jakim - umowa po ponad 2-óch latach na stałe), ale zwolniłam się bo nudna robota jakich mało :O nie lubiłam tam chodzić, ludzie na złotówkę oczy wydrapali :P, jak się zwalniałam miałam tam 1350zł na rękę. I teraz obecna praca, jest ciekawsza, b.dużo ludzi tu pracuje, mamy talony na święta, karnety na siłownię, basen itd. zobaczymy jak bedzie, mam nadzieje że później będzie podwyżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 37
studia, mgr inż , 10 lat pracy - uwaga podobno przyjeli mnie do starostwa za 1200 netto - chyba zrezygnuje , chociaz testy były b.trudne(egzamin pisemny i ustny KPA, KC i inne takie duperele) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×