Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusia200816

Praca w internecie Polecam bo sprawdzone

Polecane posty

Wejdźcie na tą stronkę tam jest wszystko bardzo dokladnie opisane.Stronka jest dopiero w budowie ale warto już z niej korystać. internetzarabianie.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Michalina.
Chciałabym Ci przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet. Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych. Gdy uzbierasz minimum 3zł możesz wypłacić je na dowolne konto bankowe, a gdy minimum 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid. Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie. Jeśli masz wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat. Na tej stronie wypisane są wszystkie wypłaty wykonane przez ten program. Jest tego już 4 603 pln czyli całkiem sporo. Tutaj podaje Ci link do strony: http://sejfik.com/pages/index.php?refid=mychalina89 Nie będę ukrywała- jeśli zapiszesz się z tego linku pomożesz mi w zarabianiu. Z góry dzięki i mam nadzieje, że będziemy zarabiać razem w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miejcie wy rozum
Na stronie, którą podała anusia podają przepis na sukces. Oto on: "Zostań władcą wsi " :P . No i kodowanie strony jakieś nietypowe - iso-8859-15 (zamiast polskiego iso-8859-2 lub utf-8).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dorobic to
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW wygrałam w jeden dzien 40 zł:):) Polecone przez znajomą:) rejestracja 2 zł przez sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telewizja kłamie. My nie. Reportal.pl - premiera wkrótce. Polecam wam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×