Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi kochane

Co to może być za kwiatek??

Polecane posty

Gość powiedzcie mi kochane

Sporo liści,2 długie łodygi,a na końcu maleńkie pomarańczowe kwiatuszki,a raczej kuleczki.Właściwie ważniejsze jest dla mnie jak se go rozmnaża niż jak sie nazywa.Zobaczyłam takiego w urzędzie i chetnie "pożyczyłabym"sobie szczepkę :P ale nie wiem czy to ma byc lisć czy co.Może podpowiecie mi jak to sprawdzic,bo chyba ciężko będzie znaleźć nazwę na podstawie mojego opisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kochane
Wiem,ale nie mam jak zrobić.Nie,to na pewno nie jest papryka,to kiwat i chyba dość często spotykany,bo często go widzę u ludzi w oknach,tylko czasem liście sie różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie długie łodygi i pomarańczowe kuleczki...? Nic nie brzmi znajomo niestety. Porównaj go do jakiś roślin które znasz - zwłaszcza te liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kochane
No cóż,liściom sie nie przyglądałam zbyt uważnie,ale z tego co zauważyłam to nie były zbyt oryginalne,raczej zwyczajne.A znacie może jakieś stronki z fotkami kwiatów doniczkowych,żebym mogła tam poszukać??Albo może ktoś bez nazwy a z samego opisu jest w stanie powiedzieć jak takiego kwiatka można rozmnażać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kochane
W sumie mniejsza z tym,chyba nie dojdziemy nazwy.Możecie mi powiedzieć jak się dowiedzieć po wyglądzie kwiatka jak się go rozmnaża?Jak znaleźc jakieś pędy czy cos...Choć wydaje mi sie,że z liścia,bo nie widzę tam żadnych odnóżek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link nie wxhodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×