Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

oddammm

Polecane posty

Nie chcecie kupowac to oddam :D I tak lerza te butki i mi miejsce zawalaja wiec oddam buty ecry na niskim obcanie i rekawiczki no i welkon jak ktos chce wszystko za 1zl zeby dobrze sluzylooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllusiaa
ja bym bardzo chciała. Wkleisz fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makczupikczu
ja tez bym chciala. mozna by zobaczuc jakies foteczki?ale glupio mi brac za darmo to i tk zawsze cos zaplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllusiaa
ładne, podobają mi sie :) Podarujesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welon do pasa nie wiem co to mgielka :D moge wyslac na meila foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne te buty
dlaczego ich nie sprzedasz? ja dalabym za nie 100 zl, bo takowych tez szukam..a Ty Devil oddajesz cos, co jest warte kazdej kasy, ale bez przesadsy - 1 zl?! no nic, Twoje to wiec rob z butam,i i welonem co chcesz, ale wg.mnie nie powinnas tego oddawac, a sprzedac, za jakas normalna cena, np.100zl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proboje sprzedac od lipca a mamy prawie kwiecien i nic. Bylo kilka klijentek ale zawsze cos bylo nie tak. Wiedomo, ze czlowiek wolalby zarobic nawet te marne 100zl na tych 3 rzeczach no ale widac ludzie bardziej reaguja na oddam niz sprzedam heheh. A ja nie bede trzymac tych rzeczy niewiadomo ile wiec postanowila oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne te buty
a nie przydadza CI sie te buty? ladne sa, choc ja potrzebuje 5 cm obcas, bo niska jestem (1,60). ja np.zostawie sobie buty, bo biale zawsze sie przydadza, warto miec taka pare butow w zanadrzu. a welon, rekawiczki mozesz oddac :) albo sprzedac choc za 50 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe moje buty to adidasy :D wszystko co jest cholerne wygodne wiec napewno mi sie nie przydadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
a czy mogłabyś zmierzyć je w środku,ba ja mam niewymiarową stopę czasem 39,innym razem 39.5.. już kiedyś z Tobą pisałam wysłałaś mi fotki tylko ja w Białymstoku będę dopiero na początku czerwca, mogłabym nawet je odkupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec zmierzylam i mniej wiecej (ze wzgeldu na czubek ciezko zmierzyc mi bylo) 26 a moja stopa 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabys wyslac zdiecia na meila welonu??? mmore20@wp.pl bylabym wdzieczna:) chyba ze juz ktos sie zainteresowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chop chop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justass
To powinny byc dobre dla mnie! Jak bedziesz je jeszcze miala na poczatku czerwca to je wezme. Jesli chcesz pozbyc sie ich szybciej i za darmo to moze opcja wyslania wchodzi w gre? Oczywiscie odbiorca placi za przesylke- jesli to mozliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz moge wyslac. Ale moge tez poczekac z nimi do czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
Świetna jesteś! aż mi trochę głupio brać za darmo,to takie niespotykane w dzisiejszych czasach.. W sumie dla mnie to też bez różnicy.Chociaż byłoby mi bardziej na rękę gdybym je dostała wcześniej.Ja nie jestem z Białegostoku,muszę jechać ok 1.5 godz.W czerwcu jadę na przymiarkę sukni i buty chciałam kupić wcześniej (ostatnia przymiarka).Gdybym je już miała zaoszczędziłabym dzień biegania po sklepach i pojechałabym od razu do salonu i do rodzinki z zaproszeniami:) Może dla ciebie też byłoby nie na rękę spotkać się ze mną w środku tygodnia w godzinach pracy (chyba że nie pracujesz). Decyzja należy do ciebie.Gdybyś mi wysłała byłoby super.Jeśli nie pasowałyby mi na stopę,mogę ci odesłać.Jeśli tak- użyje i może też komuś oddam:) "buty dobrej woli" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justass
to ja:) wpisałam inny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×