Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karotka00

Praca w ciąży...

Polecane posty

Gość karotka00

Mam takie pytanie...Zaszłam w ciążę, musiałam przerwać studia,bo nie miałam pieniędzy,a z pracy mnie zwolnili ("nie będziesz przecież pracować po nocach w barze w ciąży"); nie miałam tam umowy ani nic,więc nawet nie mogę nic zrobić. Szukałam pracy,ale bezskutecznie i stąd moje pytanie: znacie może jakieś firmy,miejsca,COKOLWIEK,gdzie powiem,że jestem w ciąży,a oni mi dadzą szansę na pracę? Obecnie jestem w 4 miesiącu,ale jestem w stanie pracować nawet do 9 miesiąca,a potem wrócić jak najszybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAA
ciężko będzie - bo to że jesteś w stanie pracować do 9 miesiąca to tak ci się wydaje, pewności żadnej niemasz: nieprzewidzisz że żachwile każą ci lerzeć bo ciąża będzie zagrożona itd - tak samo po urodzeniu, niby że jak najszybciej wrócisz ale dziecko będzie chorować, niebędzie z kim zostawiać itd niestety realia czasem mijają się z rzeczywistością a jest teraz kryzys i pracodawcy mają tyle osób chętnych że niestety gwarantowane że ciebie w ciązy niewybiorą ja niemogę znaleźć pracy bo jestem na 5tym ostatnim roku studiów i mam raz w miesiącu zjazd a to i tak dla nich za dużo a co dopiero ciąża i dziecko... niewiem co ci radzić.. musisz się przygotowac żeby to tatuś dziecka pracował za dwóch a ty spokojnie przeżyła cała ciąże żeby potem szybko wrócić do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×