Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulllkaaaa25

Większość facetów nie potrafi się poruszać w kobiecie.

Polecane posty

buahaha az pobeczalam sie ze smiechu 😭 Faktycznie niektórzy faceci nie potrafia odpowiednio sie ruszac a juz nie mowiac ze nie moga trafic do dziurki ze sie tak wyraże , no żenada :O BAdz co badz bez przesady ... nie wrzucajmy wszytskich do jednego worka , na szczescie istnieja faceci ktorzy wiedza co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co sie dziwicie, nam przyjemnosc sprawia tak jak ktos wyzej opisał a facet to taki organizm co powtarza to co jest ok, zwykle jak zauwazy ze to i to sprawiło kobiecie przyjemnsc to to powtórzy do znudzenia, chyba ze zauwazy cóś innego;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z anulkaa
a na jakies podstawie twierdzisz, ze jestem dziwka?" z moich doswiadczen wynika" myslalam, ze jestes inteligentny i potrafisz odpowiednio interpretowac to co czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z anulkaa
posluchaj ty mojej fotki nie widziales ja twoja tak i smiem twierdzic ze jestes wiekszym pasztetem niz ja. poza tym to chyba nie topic dla facetow ktorych cisnie stulejka i jeszcze nie ruchali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisnie stulejka:D ale joł weźcie sie nie klóccie bo ni eo tym temat, czemu kazdy temat na ero konczy sie besztem albo umiera po 10 postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
prawiczku - 4, z ostatnim jestem do dzis. Moze to wynikało, z faktu, ze te kilka lat wstecz nie bylismy tak doświadczeni. Ale no sorry...albo się ma to coś w sobie, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
Jarek- Ty zawsze zaczynasz wyzywać kobiety więc się nie dziw. NIe umiesz nawet porozmawiać na poziomie. NIe mogę sobie wyobrazić jakm chamem musisz być w tym realnym świecie. Ten topik powstał po to, zeby zasygnalizować problem i pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z anulkaa
setebos bo sa tu zakompleksieni faceci, ktorzy ublizajac kobietom chca zapomniec o swoich niepowodzeniach w lozku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek daj sobie siana , juz nie bede mowila kto tutaj jest sfrustrowany i zawsze wszytskich wyzywa i obraża :O Prawiczek -> najpierw zalicz 1 raz a potem graj kozaka :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
i jak zawsze myślą ze są macho i nie potrafią się przyznać, ze moze jednak nie do końca są tacy boscy za jakich się uwazają. Faceci to egoiści. NIe wszyscy ale jednak. Ilu facetów zapytało się czego oczekują kobiety? Zaden. Porozmawiajcie chociaz ze swoimi partnerkami- moze nie jest tak rózowo w waszym zyciu seksualnym jak wam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę tak samo jak laski
a ten filmik od 4.40 to pokazówka jak się NIE RUSZAĆ ;p jak to strasznie wygląda z innej perspektywy...rany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawska śmietanka
ano można ;) ale warto "umieć" w jedną jak i w drugą stronę, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanulllllllllka-? co racja to racja , malo ktory facet zapyta czego kobieta pragnie , mysla ze jak wejda w kobieta , kilka razy machna swoim kuperkiem to mamy orgazm :O a od NAs to chuj wie czego wymagaja . Jak sie czegos od kogos wymaga to i samemu trzeba sie postarać i zaczac myslec glowa a nie fiutem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawska śmietanka
a ten chłopaczek z filmu wymiata....to jest straszne. Do dziewczyn- nie przejmujcie się kutafonem 84 - kutafona trzeba ignorować to się odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia232
ale serio...to jak ma sie we mnie ruszac? potrafi ktos powaznie i na temat od[powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłużacz- :) prawiczku- najpierw spróbuj, a później sie przechwalaj. Teoria i praktyka niewiele mają ze sobą wiele wspólnego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
cieszę się, ze ktoś podziela moje zdanie. Może i nie tylko moje- post jest wynikiem rozmów z innymi przedstawicielkami płci pięknej. Moze niektórych zaciekawi pewien wynik matematyczny ;pp Średnio wyszło, ze 5 na 5 facetów potrafi się kochać. Ale tylko jeden na 5 potrafi kochać się z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dosc malo doswiadczona w tych sprawach ale podobno facet powinien tak jakby zataczac kółka tj tak jak to ujął Sebos gdzies wczesniej , wtedy sprzet faceta drazni scianki pochwy i kobieta odczuwa wieksza przyjemnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alsnjwdncjqwbf wg ry
ma ktoś moze filmik? dopiero niedawno zaczęlismy z moją dziewczyna uprawiac seks- roznie to wychodzi, a chce jej sprawic przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widział ktoś
tak jak robią to pieski ;pp- tzn jesteście do siebie przylgnieci, facet jest gleboko, wykouje szybkie krotkie ruchy (tak jak psy) ale nie przód- tył tylko takie bardziej koliste. ja tak własnie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia232
ItsOnlyMexx_20-dokładnie...też tak słyszałam heh i nieraz sie przekonałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×