Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulllkaaaa25

Większość facetów nie potrafi się poruszać w kobiecie.

Polecane posty

pieski... :o one przeciez tylko dla prokreacji to robia,nie dla przyjemności :o dunia - ile ludzi,tyle sposobów,metod... 1.metoda 1000 pchnięć 2.metoda szybko,szybko - wolno 3."mieszanie kisielu" .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sie żalić ... no i nie jest to tematem topiku ale... błagam Was faceci ... nigdy nie pytajcie czy kobieta doszla albo czy jej bylo dobrze bo mnie szlag trafił jak to uslyszalam ... a tym bardziej jezeli seks trwal nie całe 15 minut bo to wcale nie jest zabawne a wrecz przeciwnie :O No chybaze babki lubią jak sie je pyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
jaruś nie posikaj się tylko ze szczęścia. Miałes mi pyte pokać i wpaśc na wydepilowanie powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia232
przedłużaczu..fajnie to napisałes:) hmmm...człowiek sie całe życie uczy.. a ja do młodek juz nie należe hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
mieszanie kisielu, tylko to biodra mają się ruszać, a nie 3/4 faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam to samo z rówieśnikami dlatego teraz wybrałam 10 lat starszego i jestem z nim bardzo szczęśliwa ,zaspakaja mnie całkowicie Umie doprowadzić mnie do orgazmu i to naprawdę wspaniałego ,mam bardzo wrażliwe sutki i żaden poprzedni nie potrafił mnie rozbudzić ,albo gryźli, albo ugniatali jak ciasto drożdżowe albo ssali za krótko i już nie mogli wytrzymać i do ....pompowania. O łechtaczce zapominali ,albo drapali ja tak że wyłam z bólu Minetka.... masakra ciągnęli za wargi lub gryźli łechtaczkę. W końcu wolałam udawać orgazm żeby już dali spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłużaczu- nie lubisz piesków? ;) Każdy ma swoje upodobania i nigdy nie zdarza się tak, żeby wszyscy lubili to samo... Bywa i tak, że niektórym kobietom odpowiada metoda na pająka ;) a jak kuliste ruchy o których piszecie nie będą dla nich przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia232
żałuje,że nie udało mi sie spotkac w życiu takiego naprawde super kochanka:) faceta dobrego włożku.. nie chodzi mi o jakiegos super samca czy cos..ale normalnego,fajnego faceta,który lubi sie KOCHAC w łóżku ( no...poza nim czasem tez...) i wie jak to robić mąż nie uznaje pieszczot tylko od razu do rzeczy... kochanek troche piesci..ale chyba tylko dlatego,ze tak wypada... rzuce go w cholere:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczku pogadamy jak przeżyjesz swój pierwszy raz ;) Teraz możesz tak mówić, ale gdy dojdzie co do czego może być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 -> lepiej się nie chwal bo mogę się założyć, że jak przyjdzie co do czego to będziesz potrzebował noktowizora, wziernika, celownika laserowego, dwóch bananów, paczki krakersów i szklanki wody, a ostatecznie i tak polegniesz okazując się przemokniętym kapiszonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
nie zawsze wychodzi, tak jakbyśmy chcieli zeby wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
Dunia a gadałaś z nim? czasem trzeba faceta pokierować. ;) Ja mojemu byłemu przeciwstawiałam się w łozku- tez był z niego taki szybki bil. jak Juz chciał zaczynać no to hop ;p dziurka zasłonięta albo odsuwałam się - na szczęscie jarzył o co chodzi. PO jakims czasie bylo nawet miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia232
anulko-nie gadałam...w sumie uwazam,że jak gosciu ma 4 4 lata to powinien wiedziec to i owo...oczekuje od niego,ze bedzie wytrawnym kochankiem ja jestem namiętna i temperamentna..a on...ech...nie trafiłam:( nawet czasem mam wrażenie,że mu ta moja namietnosc przeszkadza... chyba musze z niego zrezygnowac jednak..ale fakt,nie seks jest jedynym powodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfobabka
Kobitki, ale ile Wasi faceci w Was "przebywaja? :D 5, 10, 20 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks działa korzystnie na całe ciało więc problemy z cerą też zmaleją, a co do treningu to chyba najwyższy czas. Można poznać kobiecą anatomię z książek ale to nic nie pomoże. Co do tematu to patrząc na filmy w internecie można odnieść wrażenie, że faceci faktycznie zajmują się "tłuczeniem masła". Ja zaczynam grą wstępną, jak już widzę, że dziewczyna jest "rozgrzana" to wtedy wkraczam do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulllkaaaa25
mój seks też tak kiedyś wyglądał (o zgrozo!) jak te z neta. na szczęście teraz inaczej, lepiej, cudownie wręcz ;p Mimo, ze jeteśmy w tym samym wieku, to dogadujemy się w łozku swietnie (niektore dziewczyny pisały ze wzieły sobie starszych). Duniu - od ilu lat jesteście razem i ile masz lat? Oczywiście, ze mozna wymagać pieszczot itp itd ale najpierw musisz mu pokać, czego chcesz.... Kobieta nie jest sztuczną pochwą.;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawska śmietanka
coś mało facetów uczestniczy w topiku...mam nadzieję, ze mamy więcej "czytaczy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
a gdzie moj jarus? kto kasuje posty jarusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniokrattt
dziś masturbowałem się przy jego zdjęciu ale nie mogłem dojść. KOcham J :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale ten filmik to co to w ogóle jest? Czy temu kolesiowi w ogóle nie stoi? Bo tak to wygląda. Jakiś dziwny. A laska w pozycji na jeźdzca śmiesznie się porusza. Zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×