Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy

Większość kobiet leży jak kłody...

Polecane posty

Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy

Niestety...taka prawda... Aż się bzykać odechciewa przez takie kłody. W pozycji misjonarskiej kładą się, rozkraczają nogi i kurwa leżą z rozdziawioną japą... Wygląda to mizernie- jakbym lalę ruchał dmuchaną... Nie o to w tym chodzi.... Seks musi też jakoś wygladać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenkaaa
Brd mi przykro, że tylko na kłody tafiałeś;) Ale może masz za małego i im się odechciewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest tez taka,ze ile znam facetow,to jak tylko przejme inicjatywe,to tacy podnieceni,ze potem pare pchniec i koniec...jak chcesz choc troche sexu,to musisz kompletnie faceta nie podniecac,bo zaraz strzeli...chyba trzeba worek nalozyc po kartfolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
jeśli kobieta chce zaspokoić faceta to myśli, że służy do tego jedynie jej cipa. A jest jeszcze mnóstwo innych sposobów. Oj baby, pomyślcie czasem..........nie tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz teoria teorią
ale mam pytanie maczałeś gdzieś swojego kutasa ? (oczywiście poza wanną basenem i jeziorem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
a większość facetów spuszcza się po paru ruchach, z takim to nawet nie ma co sie rozkręcać i się starać bo jeszcze szybciej skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
To nie jest teoria. Udowadniać niczego nie muszę poza obiektywnymi wynikami mojej autopsji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsds
no dokładnie po huj się starać ręka, buzia mu obciągać a jak dojdzie do seksu to facet tak jak wyżej po 2 minutach sie spuszcza i konec seksu ajaj też mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
No to do roboty skoro Wasze doświadczenia z facetami są tak marne - proponuję wspólne ćwiczenia, itp Mnie natura obdarzyła sporą wytrzymałością, a nie każdy facet urodził się jebaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno mam wypracowany system z moim facetem..i niestety system plega na tym,ze prawie go nie dotykam..on mnie rozpala do czerwonosci..ja tak troche,cos tam dotkne,possam,ale nie za duzo...i wtedy nasz sex jest super...dochodzimy razem...taka juz natura kobiety,ze potrzebuje czasu.czysta logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
Kurwa narzekać każdy potrafi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz teoria teorią
Adamek Znawca Wszechrzeczy "poza obiektywnymi wynikami mojej autopsji " dobry podszyw ;) (poprawnie mówi się znam z autopsji nigdy z mojej autopsji gdyż oznacza to sekcję zwłok :) ) upppp "a większość facetów spuszcza się po paru ruchach, z takim to nawet nie ma co sie rozkręcać i się starać bo jeszcze szybciej skończy" To normalne kiedyś biegały tygrysy i nie można było się długo ze sprawą pierdolić trzy ruchy i dalej w jaskinię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
Widac że jesteś niedowartościowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy za to nie wiecie co to gra wstepna moze gdybys zachecil jakos laske do szerszych dzialan to twoje doswiadczenia wygladalyby inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
jestem przewartościowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
Ale jak ktoś to poetycznie ujął: "z mojej autopsji" wynika, że to niewiele pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam coś dziś
jak czytam te wypowiedzi kobiet to widzę zaraz, że tu same \"jednorazówki\" są. A czy seks musi się kończyć po wytrysku faceta? Wiadomo, że facet się podnieca gra wstępną i jak już wejdzie do środka to dużo nie potrzeba aby skończyć, ale po krótkim odpoczynku mozna zacząć od nowa, a nie uważać, że na dziś obowiązek spełniony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
poperam przedmóce/przedmówczynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikitaki
Słuchajcie, aż się boję jak to wszystko czytam. Niedawno rozstalam się z facetem po paru latach związku. Wcześniej miałam niby doświadczenie, ale... nie za wielkie. Chodzi o to że mój były jest rewelacyjnym kochankiem (niestety sex był jedynym co nam wychodziło. reszta - tragedia). Boję się że teraz nie znajdę gościa który będzie umial wytrzymać odpowiedni czas mimo różnych pikantnych zabaw. Naprawdę tak jest? - Że większość facetów niemal od razu strzela?! Coś mi się wierzyć nie chce. Nie mam na myśli licealistów, tylko mężczyzn tak po 25 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz teoria teorią
zwykła suka Facetom ciągle coś nie pasuje...jak za bardzo się kobieta porusza jest źle, jak za mało też. Zdecydujcie się :) To zemsta za marudzenie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
Poza tym seks to nie tylko "ruchy posuwisto-zwrotne"...a kiedy pytam o potencjalne wzbogacenie repertuary kłody to nie potrafią sie ruszać za bardzo...i muszę kurwa sam pchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz teoria teorią
ps jestem prawiczkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam coś dziś
lubię, jak kobieta przejmuje inicjatywę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek Znawca Wszechrzeczy
"zemsta nie zawsze bywa słodka" za to jest satysfakcja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz teoria teorią
:classic_cool: haahha dobre coś w deseń "popuszcze Ci " ale na namiętność nie licz bo się nie postarałeś hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz teoria teorią
Można by powiedzieć że z punktu widzenia wielu kobiet seks jest chujowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×