Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta37

Jak zbudowac mały SKALNIAK?

Polecane posty

Gość Jednak dyskutujesz
Jakis kompleks? napisalo ci kilka osob ze to jest troche smieszne a ty sie oburzasz.a postaw sobie co chcesz. Wkoncu to twoj ogrodek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMIKA
Daj spokój tej kobiecie,to jej ogród może tam nawet g...o miec a Tobie nic do tego,a z tego co zauważyłam temat topiku nie był taki czy komuś podobają sie takie bociany tylko jak zbudowac skalniak,niestety na każdym topiku znajdzie się jakaś wsza,ktora nie umie czytac i musi się wpiep...c jak nie ma nic sensownego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta37
lilitka-dzięki za pomoc.Niedawno kuipiliśmy dom z ogródkiem i nie mieliśmy pojęcia jak zrobic taki skalniak,te stronki na pewno nam się przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArchWar
Krasnale, bocianki, skalniak z gruzu po budowlanego!!! o zgrozo ludzie kwiatki cebulkowe!!! a może osiągnijcie szczyt kiczu i żenady i załóżcie skalniak w starej oponie od traktura, masakra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd braliście kamienie na skalniak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałem od sąsiadów, mieli naddatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkizDeSade
Ja musiałem zamawiac, bo az tak dobrych sąsiadów nie mam :P Znajomy pracuje w firmie lubelskiej Maxbet i tam zamówiłem kamienie ozdobne i żwir, dostawa do domu była w cenie, więc wszystkim potrzebującym z Lublina polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede musiał poszukac takiej firmy w Wawie, najlepiej żeby mnieli kruszywo ozdobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominant
a możesz podesłać jakąs stronke tego Maxbetu ? myslisz, że do Kraśnika też dowiozą kruszywo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominant
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×