Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulkaaaaaaaaaaa

rodzina sie smieje ze nie mam pracy

Polecane posty

"no i on o to sie czepia uwaza ze nic nie robie ze sie nie staram ze mi nie zalezy skoro nie mam pracy mam juz dosc to przykre slyszec cos takiego " i bardzo dobrze robi... wpierdol powinien ci spuscic jeszcze to bys nie kwękała ze nie to albo nie tamto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svvgbtgg
_Kwiatek - zanieczyszczasz powietrze moze wyjdz na swierze powietrze bo twojego drugiego pierdniecia nie zniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaaaaaaaaaa
na jakie lenistwo czlowieku, bylam w anglii pare arzy i uwierz mize tak to byl zapierdol w pracy!:P jak mam dojechac do pracy jak nie mam dojazdu? kurwa co skrzydla sobie doczepie a moze taksowka mam jechac, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkaaaaaaaaaaa
wczoraj az sie poryczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svvgbtgg
Nie spodziewaj sie samych wspułczujacych ludzi . jestes słaba to ci inny osobnik jeszcze chetnie dopierniczy na forum zeby zupelnie cie pognebic. takie to zwierzatka sa he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na jakie lenistwo czlowieku, bylam w anglii pare arzy i uwierz mize tak to byl zapie**ol w pracy!\" to i w Polsce zasuwaj a nie kwęcz. albo spadaj do anglii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jestes słaba \" dokladnie. i spodziewa sie głaskania po główce niedorobiona panna. tego w Polsce w ostatnim czasie pełno - robic sie nie chce tylko pacykowac sie i bawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urażona duma
a ludziom co intensywnie szukaja i nie moga nic dostac co powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a ludziom co intensywnie szukaja i nie moga nic dostac co powiesz?\" ze sa wybredni. jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :P no chyba ze faktycznie bezrobocie jest gigantyczne a oferuja marne 500 zl za ciezka harowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek123
Przecież Kwiatek specjalnie to pisze, zeby prowokować. To tylko PROWOKACJA. Nie angażujmy się w to co pisze, bo on tak nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalaks
kwiatek troche pokory, pamietaj ze nie ebdziesz zyla wiecznie, a warto zeby ludzie pamietali cie jako dobrą delikatna osobę, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalaks
1. pokaż mu że cie to wali co on mówi, nie reaguj 2. rób swoje tak jak uważasz 3. spróbuj wyrobic w sobie troche twardsza skóre żeby cie ludzie w zyciu nie gnoili 4. on kiedys prace moze stracic i wtedy bedziesz miala okazje mu sie pieknie odwdzieczyc nic dodac, nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kwiatek troche pokory, pamietaj ze nie ebdziesz zyla wiecznie, a warto zeby ludzie pamietali cie jako dobrš delikatna osobę, czyz nie?\" szczerze? co mnie to obchodzi \"1. pokaż mu że cie to wali co on mówi, nie reaguj\" dostanie strzała i zaraz zmieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek123
Oj Kwiatek Kwiatek masz problemy emocjonalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynek123
Skądś Ty się wziąłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się uśmiałem
dobre rady Kwiatek, ale co tam lepiej się żalić niż poszukać rozwiązania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
tey kwaitek, a staz odrabiałaś, ze znalezienim stazu nie ma problemu a w czasie jego odbywania możesz szukac sobie innej pracy................staz mozna przerwac gdy znajdziesz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×