Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Rybciu ---dzięki za zaproszenie 👄 Dobry pomysł --będziemy się zamieniać :D Też miego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście żebym nie był tak pewna jeszcze swojej decyzji , wroclawainin przyjeżdża na długi weekend na Pomorze i planuje ten czas spędzic ze mną . Wracam do punktu wyjścia , bo jak go zobaczę to niestety pewnie znowu serce mi ruszy do galopu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - tak. Masakra ale nie potrafię mu odmówić , dla mnie miał to "coś" od razu i tak ciężko z tego zrezygnować . Być może robię błąd ,mogę mieć więcej dylematów ale mogę kiedyś żałować się z nim nie spotkałam .Tomka znam od 6 dni i jeszcze nie wiem jak rozwinie się nasza znajomość, na razie jest tylko sympatia . Że też to wszystko nie może byc prostsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię .Serce nie sługa :) Zobacz ,co się wydarzy w weekend a potem podejmiesz decyzję .Tutaj musisz poradzić sobie sama .Ja mogę Cię tylko wspierać :) Trzymaj się na razie .Znikam .Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę też na spacer , może mi sie też jakoś rozjaśni ;) Wrocławianin to wybór serca, chociaż rozum mówi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie człowiek zniknie na moment a te już dzielą skórę na niedzwiedziu:P rybeńka no na golona to ja zawsze czas znajdę:P awe wiesz może nie być na zmianę ja mam co prawda jedno siodełko ale dwa ramiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mamuś nie chciałabym być w Twojej skórze, trudny orzech do zgryzienia masz;-) słuchaj serca moim zdaniem i babskiej intuicji;-) DKMG- to już rezerwuj sobie czas, nie zapomnij zabrać ze sobą na ramie-ramieniu-siodełku awe;-) ;-) ;-) może mamcia też zamiast randek wybierze golonę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia to ja już sobie czas na golona rezerwuję :D dla mnie podwójna porcja bo ja taki niedożywiony jestem:P:P:P awe to szykuj się na golona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu serce mi mówi że wroclawianin , intuicja i rozum że Tomek . I bądź tu mądra ;) Stąd te wszystkie dylematy. Stara jestem a nic mądrzejsza;) Już wiem ;) wybiorę DKMG ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama hehehe jestem za a nawet przeciw tylko za szkody spowodowane moim istnieniem nie ponoszę odpowiedzialności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG- jak dziewczyny też przyjadą to będziesz miał 6 golonek, a nie podwójną;-) ;-) ;-) Mamciu- z DKMG to bardzo dobry pomysł, w końcu jego chyba znasz najdłużej;-) :-D zwłaszcza, że wyraził zgodę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama no nie wiem czy jakikolwiek ubezpieczyciel się na to zdecyduje:P rybcia hmmm 6 golonków powiadasz zaczyna mnie się to podobać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG- podobało ci się od zawsze;-) nie dziwię się z resztą;-) mamcia- a co z tym trzecim z pracy od ciebie? odpadł w przedbiegach?;-) matko kochana co tu się wyprawia;-) aż się dziwię,że nas jeszcze cenzura nie zdjęła z anteny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryciu kochana a czemu mają nas zdjąć regulaminu nie łamiemy:P Właśnie i teraz wytłumacz pozostałym że ja nie jestem kobieciarzem tylko ot poprostu tak mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może i drobiazg ale do tej pory mnie ciagle o to podejrzewali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu - tak ten z pracy odpadł w przedbiegach;) Żeby było śmiesznie jeszcze dwóch panów czeka w kolejce gdybym jednak zechciała pogłebiać znajomość z nimi .Masakra jakaś .I tak na prawdę wszyscy Ci panowie są normalni , poukladani , mają bardzo dużo zalet ale chcę wybrać tylko jednego ,żeby innym nie dawać nadziei . DKMG - Ty poprostu jesteś wielbicielem kobiet :D A to nie ma nic wspólnego z kobieciarzem o co jesteś podejrzewany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał chyba na mnie źle działa:P albo ta niezjedzona golonka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ło matko jakim chłodem :P pożycz go trochę bo ja się rozpuszczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiem nie zgodzić się z Twoim komunikatem Rybko :) DKMG ---dwa ramiona --dla mnie i dla Rybki ? :) Ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe skoro się nie zgadzasz proszę się ustosunkować do w/w komunikatu:P będzie i dla ciebie i dla rybki niestety mam tylko dwa ale genetyka idzie do przodu więc któż wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×