Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Coś mi necik szwankuje:O Awe , na razie nigdzie sie nie wybieram tak więc macie mnie i moje przygody na głowie ;) :D DKMG - wiesz co ja już się na nic nie nastawiam ... wiem jak to jest jednego dnia jest ,drugiego nie ma .A ja już troszkę boję się marzyć . Też uciekam ... miłego wieczorku :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj poczekaj:P:P lepiej się bój:P:P:P no dobra idź już spać :P słodkich snówi mokrych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim🖐️ na wstępie mojej wypowiedzi baaaaardzo przepraszam,że wczoraj tak nagle znikłam, bez pożegnania, ale znów miałam nalot ( niespodziewany) obcych i mnie porwali do pracy:-( :-( :-( mam nadzieję,że jestem usprawiedliwiona:-D i może tak szybko was nie opuszczę, nie pozbędziecie się mnie tak łatwo, nie ma tak, jeszcze jestem na posterunku;-) buziaczki dla was i miłego dnia, niezbyt pracowitego👄 👄 👄 a niech będzie jeszcze ❤️ i 🌼 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Добро пожаловать женщин. Зицзе милого дня🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera bo wiecie rozumiecie nie wbiło:P powinno być добро пожаловать tłum witajcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wbijha :P kafe nie nadaje siędo pisania cyrylicą:P witajcie kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję ale cały czas jestem:P kierat ciśnie ale ja jako buntownik nie dam się uciskać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG,Rybciu😘 Zajrzałam dla kontoroli czy sie grzesznie zachowujecie ;) :D I zmykam jeszcze popracować :) Jakie plany macie na długi weekend ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj się nie daj, bo jak się zarobisz to już w ogóle same baby zostaniemy;-) póki co jesteś jedynym reprezentantem tej brzydszej płci:-P a gdzie reszta? awe-pobudka!!!!! mamciu- ile to można pić kawę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama witaj 😘 ja bardzo ambitne:P piję :P źartuje nawet nie poczuję tego weekendu raptem mam w miarę polne popołudnie w piatek i od rana w sobotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam fajne urządzenie można sobie nowe drogi poznać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak jestem zwolennikiem techniki:P Użyj GPS zobacz drogi kres:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×