Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

And my name is Anja

Dlaczego tak jest???

Polecane posty

Znamy sie 3 miesiace, namietnosc wybuchla niespodziewanie, juz mi wyznal milosc, ale poza momentami tej wybuchowej namietnosci , caly czas sie klocimy, wprawdzie nie umiemy sie gniewac dlugo, od razu sie godzimy, bo jak jestesmy oddzielnie to bardzo tesknimy czy ktos mi to potrafi wyltumaczyc_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze, bo bylo super, a znow sie poklocilismy o pierdole nie chcialam z Nim wyjsc i Jego kolegami, a On chce ze mna spedzac jak najwiecej czasu, a ja bylam bardzo zmeczona i chcialam zostac w domu nie jestesmy dziecmi , dodam, ja mam 28 lat On 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
jak po 3 miesiącach juz się kłócicie i to o byle co, to jak przyjdą prawdziwe problemy, to ich nie rozwiążecie. Związek to kompromisy i nie ma co robić wielkie halo o głupoty typu wyjście wieczorem ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila224
To chyba tylko chwilowa namiętność znam jeden taki przypadek " wielkie love" na pokaz a poza tym ciągłe kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnm./xcvbn
:) haha, macie temperamentne dusze i juz, ja tak mam z moim, jestesmy razem 2 lata i tez czesto sie klocimy i godzimy i w ogóle, i tez było to dla mnie nowością w związku, bo tak nie mialam nigdy, ale jakos dobrze nam razem i nie zamieniłabym go na innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HDHDFH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
macie etap docierania się, związek sie zaczął intensywnie, widac jestescie mentalnie na różnych jego etapach. to dorosły facet, mozesz z nim chyba powaznie i spokojnie porozmawiac?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli sie szybko godzicie to daj mu szansę, czasem tak jest ze ludzie kłócą się o głupoty a w powaznych sprawach potrafią się dogadac od razu, to ze chce spędzac z Tobą jak najwięcej czasu to znaczy ze bardzo mu na Tobie zalezy i bardzo Kocha -okazuj mu zainteresowanie czułośc i będzie ok, chłopak napewno tez potrafi uszanowac Twoje zdanie \"choc mu nie na rekę\" bo w koncu pewnie zostało na Twoim ze z nimi nie poszłaś...Miej swoje zdanie i swoje potrzeby ale postaraj mu sie dac dużo czułości - jesli jest to jego pierwszy związek to tylko tego potrzebuje zainteresowania.... nie jest xle wierz mi to da się jeszcze odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mu doświadczenia w związkach i jesli Ci na nim zalezy to musisz wziac na to poprawkę i mimo ze ma 33 lata to dla niego nowum, ma tylko wyobrażenia o miłości i związkach i dopiero sie uczy, ale na plus Ci powiem ze nikt tak nie pokocha Cię jak chłopak który sie zwiazał pierwszy raz w swym życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfggfgf
pewnie za duzo sexu, ciagle sie piperzycie jak kroliki, ty tego faceta dobrze nawet nie znasz... zycze pwodozenia w budowniu trwalej opartej na milosci relacji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nikt nie powiedzial ze to
jego pierwszy zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nikt nie powiedzial ze to
moge ale On jest bardzo nerwowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdghvn st4ea563b6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×