Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość i want to ride my bicycle

Rower!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość i want to ride my bicycle

Znajomy chce mi zlozyc rower. Do 1000zł. jednak boję się, że mnie oszuka, zgarnie kase a części złozy warte max 500zł. Ja się na tym nie znam. Podpowiedźcie jakie powinien miec akcesoria taki rower i jakiej firmy. Wiem tylko o przerzutkach shimano. moge liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się zapatrujecie na rowery trekkingowe elektryczne?  Czy takie rowery sprawdzą się na leśnych ścieżkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam kilka rowerów na stanie i zmieniam w zależności od pory roku. Tak naprawdę jeżeli ma to być mniej wymagający teren to mogę śmiało polecić takie kapcie jak w moim kelly-sie SCHWALBE RAPID RON . Latają dobrze na asfalcie i poza nim. Na początku na szutrowych walach trochę niepewnie się czułem ale to tylko dla tego że przesiadlem się z opon 2.25 na 1.45. Specyfikacja tych opon jest dość ciekawa i mimo że opona jest cienka to dała radę. Wcześniej miałem lane Continentale o których ktoś wcześniej pisał i też były zajedobre tylko opory toczenia na twardym były spore w porównaniu z obecnymi.

Jeśli zapatrujesz się na trekkingowy elektryczny, polecam fischer https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e-bike/e-bike-trekking,2,15375 Firma ma dobrej klasy rowery i sporo promocji na stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Romet Rambler 6.1 albo Decathlon expl500

Edytowano przez Joaquin Guzman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×