Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarna.........

Za chuda!!!!!

Polecane posty

Gość mała czarna.........

Czy jest możliwe żeby facet kochając się z bardzo szczupła dziewczyną odczuwał jakąś przyjemność, czy faceci podczas seksu nie zwracają tak bardzo uwagi na kształt ciała ? Ja należę do takich zbyt szczupłych jest to dla mnie koszmar od szkoły średniej.Poznałam fajnego faceta i chciałabym się z nim przespać tylko czy on nie ucieknie widząc mnie nago :-((( Z góry dziękuję za miłe i nie miłe komentarze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały wóz
wszystko jest wzgledne, dla jednego za chuda moze dla drugiego oznaczac w sam raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio36latek
widzisz- ja uważam i większość moich kolegów , że kobiety chude są bardzo slabe w łóżku mozesz zaskoczyć twojego partnera oziębłościa i słabymi doznaniami seksualnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
ale mi pojechaliście.... myślałam , że ktoś mi doda otuchy a zdołowałam się na maksa :-(( nie wydaję mi się, żebym była oziębła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aziii
Nie słuchaj głupot.Jak się Tobą zainteresował chłopak to widocznie taka mu się spodobałaś.Jadnemu się podoba Kryśka a drugiemu Maryśka i to jest fajne.Chyba widzi jak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio36latek
najlepiej daj fotke to dopiero będzie uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Btto
Jeden lubi grube inny chude. Rzecz gustu. I nie sluchaj wypowiedzi, jak np ta z godz. 11:59 bo to pewnie jakis pasztet, ktory nie ma powodzenia i wyzywa sie na innych. Takze nie boj żaby 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
nie będę dodawać żadnych fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały wóz
.. i co to znaczy szczupla wedlug Ciebie. podaj wage i wzrost, jezeli faktycznie jest sie o co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
czyli pełen luzik...dodaliście mi trochę otuchy, ale jak już dojdzie do zbliżenia, to najlepiej, żeby nie było tak całkiem jasno, żebym się mogła bardziej wyluzować, i on tez nie będzie widział tak bardzo mojej chudości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :] a ile ważysz??? ja tez zawsze byłam szczupła, i taka figura pasowała do nastolatki...teraz mam 23 lata, waże 49kg/170 i wydaje mi się że to chyba mało....i wyglądam przez to jak 15-latka;/ kręci mi się romans, ale mam te same dylematy co ty...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
156 cm i 45 kg, mam 23 lata a wyglądam jak malutka dziewczynka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...czyli chyba potrafie sobie wyobrazić chyba jak wyglądasz bo moja siostra ma podobne wymiary...i w sumie nie powiem zeby wygladała żle , wiec głowa do góry, tragediI nie ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały wóz
jestes zdrowa- tzn przy tym wzroscie nie masz jakies niedowagi tzn mysle ze pare kilo nie saszkodzi w niedalekiej przyszlosci . ale nie widze czym sie tu martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziattt
nie masz niedowagi,to normalna waga przy tym wzroscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
no bo waga niby jest prawidłowa ale mi się marzą seksi krągłości, na prawdę, chciałabym przytyć przynajmniej 5 kg ale nie mogę, taką mam przemianę materii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała czarna...tez mi sie wydaje , ze faceci wolą pełniejsze kształty, ale co mamy zrobic?? ja mam nadzieje ze moja figura mu sie podoba, bo przeciez nie romansuje sie z kims kto nam sie nie podoba, nie??? wtedy zazwyczaj konczy sie na pierwszej rande W..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
no właściwie masz rację, ale stres przed rozebraniem się do naga jest, bo moim zdaniem chudość nie jest piękna tylko obrzydliwa, mam za sobą 3 spotkania, więc raczej mu się podobam taka jaka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone piegi
taka prawda że jak idzie się do łóżka to wszysko znika - za gruba, za chuda - za duży za mały :D jak dwie osoby są na siebie napalone to tego nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały wóz
dasz rade... zreszta inne rzeczy tez sie licza a niktore mozna nadrobic;) chodzby technika..hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
masz rację, nie mogę myśleć o tej mojej chudości najważniejsze, żeby było nam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała czarna...eee, no to spoko...i rozumiem, że szykują sie kolejne randki?? nie martw sie, poza tym jesli chodzi o problemy z figura wolę problemy w te stronę, niż w drugą...pozdro600, i nie martw się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
Szatynka 23 a jak jest u Ciebie z piersiami??? Bo u mnie o dziwo nie są strasznie maleńkie, nie wiem jaki cudem :-) Chyba jedyna rzecz z której jestem zadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
rozumiem...sorki za głupie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna.........
właśnie wcinam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mala czarna
Kochana tymi komentarzami debilnymi sie nie przejmuj... ja mam 153 cm waze 51 a chcialabym 47 wiec domyslam sie ze 45 to malutko... Moze powinnas pojsc do dietetyka? Ułoży Ci dietę na przytycie... Ale powiem Ci że dużo ważniejsze od tego jak wyglądasz jest ważne jak się czujesz w swoim ciele. Taka Eva Longoria np. jest bardzo niska i waży pewnie mniej od Ciebie a jaka jest sexy... zadbaj o inne rzeczy jak fryzura, makijaż, zacznij uprawiać sport, możesz też pójść na siłownie i robić ćw na przybranie masy... wiadomo że w zdrowym ciele zdrowy duch. Poćwicz też pewność siebie, pokochaj swoje ciało.. Ten facet z ktorym sie spotykasz wie jak wygladasz i na bank mu sie podobasz! Może on lubi szczupłe dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna...........
masz rację muszę zaakceptować siebie, dzięki za miły komentarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale .../p/l
moze jestes chuda ale sympatyczna ja jestem przy kosci i rozpoznaje mile osoby ! skoro sie z toba umowil, znaczy ze juz mu sei podobasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×