Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilkan

Opieka nad dzieckiem- Lublin

Polecane posty

Witam. poszukuje pracy jako Opiekunka w Lublinie. Mam coreczke ktora niedawno skonczyla rok i 8 miesiecy. Chcialabym sobie dorobic. Chcialabym sie opiekowac dzieckiem u mnie w domu aby ktos przywozil dziedcko do mnie do domu. Prosze pisac na gg 6284437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Sowa
Wszystkich rodziców borykających się ze znalezieniem odpowiedniej opieki dla swojego skarba zapraszam do Kubu Malucha "Zaczarowany Las". Klub działa na zasadzie prywatnego żłobka i prowadzi opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3,5 lat. Miła i profesjonalna opieka, domowa atmosfera, małe (10 osobowe) grupki. Po więcej informacji zapraszam na stronę: http://www.zaczarowanylas.info/ Pozdrawiam, Małgorzata Sowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla2214
Klub Malucha „Kącik Smyka jest placówką prywatną prowadzącą działalność opiekuńczo- wychowawczą dla dzieci od około roku do 4 lat. Placówka będzie czynna 12 miesięcy w roku, bez przerwy wakacyjnej. Głównym założeniem Klubu jest profesjonalna opieka nad maluszkiem, pomaganie w procesie kształtowania charakteru, rozwijaniu samodzielności oraz umożliwienie wszechstronnego rozwoju zainteresowań i zdolności. Pragniemy stworzyć atmosferę ogniska domowego i jednocześnie zapewnić opiekę i edukację na jak najwyższym poziomie. Uwaga Rodzice!!! PLANUJEMY OTWARCIE NOWEJ PLACÓWKI OD MAJA 2011 ROKU. Rodziców zainteresowanych zapisaniem Swojej pociechy prosimy o kontakt. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×