Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ixi-pixi

33 dniowe cykle - za którym razem zaszłyscie w ciążę ?

Polecane posty

Gość ixi-pixi

i w którym dniu cyklu starałyscie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miełem 33 - 34 dniowe i zaszłam w 2 cyklu starn z tym że starania bez monitoringu poprostu brak zabezpieczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 34 dniowe
i zaszlam z 1 razem 20 dnia cyklu ale wiedzialam ze ejstem wtedy plodna bo robilam testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem w którym dniu ale szybko poszło, dla starających sie - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam !!! a co do tesów owulac. od ktorego dnia zaczełas robic..i ile razy dziennie tez mam taki zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a starałyscie sie sie codziennie ? czy co 2 dzien.... podobno plemniki są wtedy nie tak osłabione jesli moge to tak nazwać. ale kochajac sie co 2 dzien i tak nosimy w sobie jeszcze sperme sprzed 2 dni, pod warunkiem ze jest śluz płodny nie kwasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 34 dniowe
testy robi sie zawsze wieczorem o jednakowej godzinie. Ja robilam o 21. jesli masz cykle 33 dniwe to powinnas zaczac robic od 15 dnia cyklu przez 5 dni. Jesli w czasie tych pieciu dni nie pokarza ci sie 2 kreseczki to powinnas robic je jeszcze kilka dni. Ja mialam testy z allegro takie z 2 zl szt. Nie musisz kupowac w aptece bo sa strasznie drogie a te z allegro tak samo sa skuteczne jak te z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 34 dniowe
nie staralam sie codziennie. Zaszlam praktycznie przez przypadek bo tego dnia keidy sie kochalismy jakos tak mnie jajniki bolaly i zrobilam test owulacyjny bo mialam wrazenie ze wlasnie zaczna mi sie plodne no i rzeczywiscie na tescie byly 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 34 dniowe
to trzymam kciuki:) ja zmylam na wizyte do gina:) zobacze co tam u mojego synka slychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam wspomniec iz chciałabym dziewczynke wiec testy mam nadzieje pokazą zblizajaca sie owulacje...tzn słabiutką 2 kreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 34 dniowe
tak jak bedzie ci sie zblizalaowulacja to test juz wykarze slabiutka kreseczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było dziwnie
nie robiłam testów owu, ale zawsze wiedziałam kiedy mam po kłuciach w jajniku, był 31 dzień cyklu, miałam kłucia, kochałam się z mężem jeden raz i teraz jestem w ciąży :) widocznie owu się przesunęła aż na 31 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co 7
co 7 dnia kochałas sie ? i zaszłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia27
Ja kochalam się w 15 dc w sumie prawie 16 bo było to w nocy też mam cykle 33 dniowe i czekam na @ a raczej czekam zeby nie przyjechala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cykle 25 dniowe, 13 dnia cyklu kochaliśmy się, zraz potem czułam ból jak na owulację i wtedy właśnie się udało :) to był pierwszy cykl starań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×