Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apropolis

Japan style-kupiliście coś od nich?

Polecane posty

Gość apropolis

Ciuchy sprzedawane są na allegro,ale ich jakość....jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2104
moje zdanie jest takie, że nie warto. Zamówilam dwie koszulki a po pierwszym praniu skurczyly się tak, że dalam je kuzynce ktora ma 11 lat! Ubrania mają ladne ale jakosciowo koszmar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropolis
Moje zdanie jest podobne.Kupiłam dres,licytowałam go kilka dni i cieszyłam się jak głupia kiedy udało mi się wygrać licytację.Kiedy doszła przesyłka,ooooooooooo rozczarowanie,co to jest strój sylwestrowy czy strój do ćwiczeń?Był niemiły w dotyku,koszmarnie odszyty i posypany jakby brokatem.Odesłałam i czekam na zwrot kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrtteee
jakość tragiczna!!!!! Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2104
Ja nie mialam szansy odesłac bo koszulki przyszly takie jak na zdjeciach ale nie wiedzialam ze tak się skurcza :( juz nic od nich nie zamowie.. wole zaplacic wiecej niz kupować takie dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropolis
ceny mają nieciekawe.Sukienki za ponad 100 zł,a i za dres 70 zł to nie mało.Przeglądałam ostatnio komentarze wystawiane przez kupujących i o matyldo ludzie są zadowoleni_o zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z VS też bardzo wielu ludzi jest zadowolonych, a ja mam o nich zdanie takie, jak wy o JS.. tych drugich nie kupowałam jeszcze, ale pewnie też przez net nie kupię - VS oduczyła mnie kupowania ślicznych ubrań przez net..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2104
racja.. niektore ceny mają strasznie duze jak na taką jakosc ale są tez niskie. Moja kolezanka kiedys zamowila sweterek za 70zl a przyszla jej taka szmmata, że zal.. przymierzyla ją i wyrzucila.. sweter byl naciągniety, szeroki w ogole jakis dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają popieprzoną rozmiarówkę
to raczej dla karaluchów ubrania i na 5 bluzek trzy były za małe. A znowu sukienka wielka jak worek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropolis
oj są cudeńka w necie,są:) mam kilka takich udanych zakupów,ale zawsze ryzyko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2104
mi za te dwie bluzeczki razem z przesylka wyszlo 100 zl bo byly wysylane z Tajlandii i w sumie za samą przesyłke zapłacilam 30 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropolis
zgadza się,te modelki to małe kobietki więc ciuchy wyglądają na długie ifajnie leżące,ale wymiary mamy podane no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropolis
Kasienka....kupiłabyś całkiem fajną bluzeczkę w Orsey czy H&M,dlaczego my to robimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2104
wiem i pozniej zalowalam ze te 100zl moglabym wydac na jakis porzadny ciuch czy jakies kosmetyki.. no ale wiecej tego błędu nie powtorze:) a co pozytywnych opinii dla sprzedawcow tych ubran to pewnie dlatego ze ludzie wystawiaja odrazu po tym jak odbiorą przesylke nieprzymierzając nawet danej rzeczy.. nie zwracają uwagi na jakośc tlyko pierwsze co na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają popieprzoną rozmiarówkę
ludzie wystawiają pozytywne opinie, bo jak wystawią negatywną, to taką tez otrzymają od sprzedawcy. Dlatego te opinie to lipa i już nie raz się o tym przekonałam. Ja kupowałam ciuchy kierując się podanymi rozmiarami, więc teoretycznie bluzeczki powinny być dobre, ale w praktyce było tak, że się na mnie nie dopinały, a piersi wcale nie mam duzych, lecz małe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropolis
no tak,faktycznie powalone,a w tych komentarzach to masz racje faktycznie coś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka2104
to wszystko rzeczywiscie ze te Japonki są szczuplutkie, małe i mają calkiem inne wymiary.. kupując ciuchy na allegro trzeba bardzo uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraK
Kupiłam tylko raz,jeden! zapewne ostatni! Ciuchy drogie,a gatunek koszmar.Wiszące nitki,odpadające guziki:(Niepolecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratkaaaaa
ja własnie wylicytowalam 3 rzeczy i zobaczymy co mi przyslą. ktoś już kupował u sprzedawcy " kord9" ? kiedyś kupiłam u innego 3 bluzki i nadal są ok, może dlatego że jestem szczupła i niewysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska jakość i wygląd zupełnie inny niż na zdjęciach. nie polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×