Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakajae

zielona herbata ! wspomaga odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem czy sama zielona wspomaga. Ja piję ziołową Fit & Slim Teekanne i tu moge powiedzieć, że działa SERIO, to nie zadna ściema, bo na prawdę przyspiesza odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minnna
Wątpię żeby zwykła zielona wspomagała odchudzanie...Mi za to bardzo pomogła Fit & Slim Teekanne, byłam ogólnie na diecie, ale odkąd zaczęłam pić tą herbatę waga zaczęła spadać szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomaga to fakt !! Ja pije aż przesadne ilości, podobno tak nie można ale jestem wierną fanką smakowych herbatek w Teekanne.. są aromatyczne i mocno czuć smak oraz zapach, a do tego wpływają świetnie na odchudzanie! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczekeb
jesli trzymamy sie diety to jasne ze wspomaga.. u mnie polecialo 12 kg w ciagu 4 mcy tak wiec wystarczy sie trzymac swoich zalozen..pilam zielona z teekanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Zawka

Moim zdaniem Matacha to jedna z lepszych herbat klinikarudzko.pl od kiedy preferuje nie ma siły dla mnie lepszej nie ma . Wiadomo każdy ma inne smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Matcha wspomaga odchudzanie i jest to udowodnione naukowo. Przyspiesza metabolizm, wspomaga przemianę materii. Oczywiście musi to być wysokie jakości matcha - a taką kupicie tu na przykład https://ouritsumatcha.pl/ . Organiczne, z ekologicznych upraw. Wystarczy przygotować i delektować się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×