Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lizak jonnn

co to za dokument muszę wybrać ze skarbowego jak sprzedaję działkę???

Polecane posty

Gość lizak jonnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
pewnie chodzi Ci o PCC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak jonnn
A mogłabś mi dokładniej napisać co to jest bo nie bardzo wiem do jakiego działu sie po to zgłosić i co to jest.... dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak jonnn
a czy dostane to "od ręki" czy czeka się kurczę wogóle nie wiem jak sto załatwić.... nie cierpie urzędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z komputera
Podatkowi od czynności cywilnoprawnych PCC podlegają wyraźnie w ustawie wymienione czynności cywilnoprawne. Zgłoszenie czynności cywilnoprawnej do opodatkowania określane jest potocznie jako zarejestrowanie umowy w urzędzie skarbowym. Zazwyczaj dokonują tego obie strony, czasem jednak jedna z nich jest płatnikiem podatku. Podatek PCC nie występuje, gdy z tytułu danej czynności jedna ze stron jest podatnikiem podatku VAT. Takie coś znalazłam Zadzwoń do swojego urzędu skarbowego, dowiesz się wszystkiego druk mozna ściągnąć z netu zaraz poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak jonnn
dziękuję za pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Podatek od czynności cywilno prawnych płaci się u notariusza i jest to wpisane na końcu aktu notarialnego. W urzędzie skarbowym płaci się podatek wtedy kiedy od zakupu nie minęło 5 lat, czyli nie byłaś właścicielem tej działki przez 5 lat.Zadzwoń do U.S. i dowiedz się dokładnie wszystkiego, bo są przypadki kiedy podatku się nie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×