Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whoaa

pomocy straszne włosy

Polecane posty

Hej, mam taki problem...chcialabym zapuscic długie wlosy, ale strasznie rozdwajaja mi sie koncowki i musze je ciagle podcinac (zebym miala zdrowe wlosy chyba bym musiala sciac sie na grzybka...) ..dodam ze MUSZE je prostowac...bo bez wyprostowania to mam takie siano i szope na glowie ze tragedia:(nie mam ani kreconych ani falowanych wlosow, tylko koncowki wszystkie zamiast ladnie prosto leżec to stoją na zewnatrz i robia mi sloneczko wokol glowy :/ sa suche (wina prostownicy)...i chcialabym przestac uzywac prostownicy ale nie wiem co zrobic zeby mi sie wlosy ukladaly normalnie :( i nie wiem jak tego dokonac...za 2 tyg ide do fryzjera zeby zlikwidowac wiekszosc chociaz tych koncowek ale zeby tez nie skracac z dlugosci bo w krotkich mi brzydko (teraz mam przy twarzy wlosy troszke za ramiona a z tylu do łopatek)...prosze o jakies porady, sposoby na szybszy porost wlosow i ujarzmienie niesfornych kosmyków ktore doslownie wychodzą poza orbite i zaloze sie ze zadna z was by tak nie wyszla na ulice...dodam ze uzywam profesjonalnych od fryzjera odżywek, szamponow ale niewiele mi to daje:( z gory dzieki za odpowiedzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×