Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozczarowana serialem

Aktorzy z Detektywa Malanowskiego

Polecane posty

Gość Rozczarowana serialem

Miałam "nieprzyjemność" zagrać w tym serialu. Aktorzy z tego serialu są STRASZNI! Niemili, zadufani w sobie, zarozumiali i mający o sobie wygórowane mniemanie. Nie wspomnę o "wielkim" reżyserze z Paryżewa :/. To prawda, że niektórym odbija totalnie mania wielkości. Gdyby to był jeszcze serial wyższych lotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój z tym serialem
a raczej pseudo serialem. Marna podróba Detektywów. Aż mi wstyd porównywać ten serial do Detektywów ale wiele jest skopiowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana serialem
Nie mam zamiaru kontynuować tej "przygody". Po prostu zobaczyłam wszystko od drugiej strony. Daaawo nie spotkałam takich bufonów, którzy myślą, że są lepsi, niż w rzeczywistości. Wszyscy, poza tą trójką, byli super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż spoko ci zapłacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana serialem
Spoko zapłacili? Zarty :/ Poza tym grali inni aktorzy, niż w serialu. Po prostu dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre bylo osttanio
jak ten partner z ta parntenrka byli w barze na warszawskiej ochocie(od kiedy Proxima to bar:D)?? i jadl sobie jakis facet obiad i ten "Partner" caly czas sie na niego patrzyl.. w koncu tamten podchodzi i mowi zeby przestal go tak podgladac bo nie wypada... a potem "Partner" sie zastanawial jak on mogl dostrzec ze tamten sie na niego patrzy.. no ludzie.. mozg to on w domu zostawil?? ogladac sie tego nie da naprawde.. zdzierzylam pol odcinka i przelaczylam bo nie dobrze sie robi.. a w ogole Borewicz to oprocz siedzenia w biurze i rzadzenia partnerami cos jeszcze robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana serialem
Nic nie robi. Na planie go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia z komedia i
dramatem;) a ile placa jesli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana serialem
Mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl w poniedzialek rano
;) ta "Partnerka" umowila sie z kolezanka w pubie(proxima jesli jestes z wawy to powinnas wiedziec) i dzownila do niej a ona nie odbierala i okazalo sie ze jakis typ w lazience ja obracal;) i oni probowali dojsc kto dosypuje dziewczynom do drinkow GHB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zapewne duzo nie tracisz hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×